Glassolutions

Tere tulemast Glassolutions Eesti kodulehele
ERMi valgusjõgi
Baltimore tower
Johannebergi teaduspark
Hakka First Glassi tellijaks ja sinuni jõuavad lood ja uudised vapustavatest disainilahendustest, tehnoloogilisest innovatsioonist ja keskkonnasäästlikust leidlikkusest üle maailma.
FirstGlass on nii tarkust kui silmailu pakkuv uus veebiajakiri, mis räägib ühest atraktiivsemast ja põnevamast materjalist kaasasegses arhitektuuris – klaasist.
FIRST GLASS VEEBIAJAKIRI
Art Glass
Muuda oma klaasid mürapidavaks
Sul on raskusi magamisega, sest väljast tulev müra hoiab Sind ärkvel? Asenda oma tavalised klaasid mürasummutava klaasiga ning vähenda mürataset poole võrra!
Leia meid Facebookist!
Jälgides meie postitusi, oled kursis klaasimaailma kõige uuemate ja innovaatilisemate uudistega
CE-markeering
Kõik Baltiklaasi poolt müüdavad Saint-Gobaini baastooted, kattega klaasid, karastatud klaasid, lamineeritud klaasid ja klaaspaketid omavad CE-tootedeklaratsioone
Contraflam® Mega, suurim tulekindel klaaslahendus
Järjest kasvav arhitektuurne trend, kus klaaspinnad ulatuvad maast laeni ilma vaheliistude ja raamideta on Contraflam® Mega just sobiv lahendus

GLASSOLUTIONS Baltiklaas on suurim klaaspakettide, lamineeritud klaasi ja karastatud klaasi tootja Eestis. Professionaalsus ja rahvusvaheline oskusteave on meie edu määravateks tugevusteks. Oma laiaulatusliku tootevaliku ja pakutavate erilahendustega oleme kindlustanud endale turul juhtiva positsiooni.

 

New Home Page EE