_dsc4431v
ERMi valgusjõgi
baltimore_wharf
Baltimore tower
kh_2798
Johannebergi teaduspark
CALUMEN LIVE
UUS Calumen Live
Lihtne ja kiire tehniliste näitajate arvutamiseks mõeldud veebitarkvara
e-glas
FIRST GLASS VEEBIAJAKIRI
FirstGlass on nii tarkust kui silmailu pakkuv uus veebiajakiri, mis räägib ühest atraktiivsemast ja põnevamast materjalist kaasasegses arhitektuuris – klaasist.
Hakka First Glassi tellijaks ja sinuni jõuavad lood ja uudised vapustavatest disainilahendustest, tehnoloogilisest innovatsioonist ja keskkonnasäästlikust leidlikkusest üle maailma.
Art glass
Muuda oma klaasid mürapidavaks
Sul on raskusi magamisega, sest väljast tulev müra hoiab Sind ärkvel? Asenda oma tavalised klaasid mürasummutava klaasiga ning vähenda mürataset poole võrra!
513_3740
Leia meid Facebookist!
Jälgides meie postitusi, oled kursis klaasimaailma kõige uuemate ja innovaatilisemate uudistega
one_4
CE-markeering
Kõik Baltiklaasi poolt müüdavad Saint-Gobaini baastooted, kattega klaasid, karastatud klaasid, lamineeritud klaasid ja klaaspaketid omavad CE-tootedeklaratsioone
tgu_plth_un
Contraflam® Mega, suurim tulekindel klaaslahendus
Järjest kasvav arhitektuurne trend, kus klaaspinnad ulatuvad maast laeni ilma vaheliistude ja raamideta on Contraflam® Mega just sobiv lahendus

GLASSOLUTIONS Baltiklaas on suurim klaaspakettide, lamineeritud klaasi ja karastatud klaasi tootja Eestis. Professionaalsus ja rahvusvaheline oskusteave on meie edu määravateks tugevusteks. Oma laiaulatusliku tootevaliku ja pakutavate erilahendustega oleme kindlustanud endale turul juhtiva positsiooni.