Uudised

Event

16.septembril kl 11-14 korraldab Glassolutions Baltiklaas esmakordselt avatud uste päeva. 
Tutvustame Saint-Gobain Glassolutionsit, erinevad klaasinäidised ja katsed, koostööpartneritest tutvustab oma toodangut Lasita Aken ja Autover-Autoklaas.

Event

Oleme kollektiivsel suvepuhkusel 10.07-23.07.2017

Sel perioodil on meie mõlemad tehased ja kontorid suletud ning ei toimu ka tarneid.

Palume oma headel klientidel ning koostööpartneritel tööde planeerimisel sellega arvestada!

Mõnusat suve!

Event

Calumen Live on tõhus töövahend inseneridele ja arhitektidele, aga ka kõigile teistele, keda teema huvitab. Calumen Live’i uuendatud versioon on varasemast mugavam ja praktilisem. Veebipõhine tasuta kalkulaator on mitmekeelne, varustatud sertifitseeritud kalkulatsioonidega (TUV) ning tulemusi on lihtne välja trükkida.

Calumen Live’i saad kasutada kahel moel:

Event

Kallid kliendid!

Oleme kollektiivsel jõulupuhkusel 24.12.2016-01.01.2017.

Tellimuste viimane tarnepäev on 21.12.2016.

Puhkuse perioodil on meie mõlemad tehased ja kontor suletud ning ei toimu ka tarneid.

Soovime kõigile rahulikke pühi ja edukat uut aastat!

Foto: Nordecon
Project

27.oktoobril avab pidulikult uksed Arsenali kaubanduskeskus. Kuigi paljudele seostub keskuse nimi eelkõige inglise jalgpalliklubiga, siis tegelikult on Arsenali puhul tegemist hoopis Eesti-aegse relvatehasega. Uhkes, punastest tellistest ajaloolises hoones on leidlikult kokku sobitatud tsaariaegne arhitektuur ja tänapäevased mugavused.

Foto: Johannes Arro
Project

Valgusjõgi on Eesti Rahva Muuseumi Soome‐Ugri püsinäitusekontseptsiooni keskne kujund. See motiiv eristab ekspositsiooni peamised rahvasterühmad erinevateks aladeks. Jõgi piiritleb ja ühendab, eristab ja seob, sünteesib. Valgusjõgi toimib käiguteede süsteemi ja teejuhina, sellelt hargnevad pääsud erinevatesse ekspositsiooni osadesse.

Product

Ülemaailmselt tuntud tulekindlate klaaside spetsialist Vetrotech Saint-Gobain on turule toonud suurima sisetingimustes kasutatava tulekindla klaaslahenduse Contraflam® Mega. Järjest kasvav arhitektuurne trend, kus klaaspinnad ulatuvad maast laeni ilma vaheliistude ja raamideta on Contraflam® Mega just sobiv lahendus.

Event

2.juunil 2016 avalikustati ametlikult Saint-Gobaini uus logo. Logo muutmise vajadust on põhjendatud igapäevase elu kiire ja pideva arenguga ning asjalogua, kus tänasel digitaalajastul soovivad kliendid brändiga samastuda ning näha selles midagi tuttavat, mille äratundmine tekitaks emotsioone.

Project

Norras asuv maailma kõrgeim puithoone, mida tunnustati "Aasta Tehasemaja 2016" tiitliga, katuse terrassipiirded on toodetud Saint-Gobain Glass Estonia Tartu tehases.

Täpsema info objekti kohta leiad siit.

Project

Rõõmustame koos oma hea kliendiga Metus-Est, keda tunnustati Rootsi parima klaasehitise auhinnaga "Glaspriset 2016"!

Johannebergi Teaduspargi klaasid on toodetud Glassolutions Baltiklaas poolt ja fassaadi on teinud Metus- Est. Hoone projekteeris White Architects.