Results

Kontor ja tootmine

KONTAKTANDMED


Mart Arro - Saint-Gobain Eesti tegevdirektor
Balti riigid
Tel: +372 6 209 510
mart.arro@saint-gobain.com

Jaanika Reismann - Personalispetsialist
Tel: +372 6 209 540
jaanika.reismann@saint-gobain.com

Marko Lamp - Müügi- ja turundusjuht
Tel: +372 7 300 217
GSM: +372 50 66265
marko.lamp@saint-gobain.com


Klienditugi

Kadi Kalda-Ernits - Klienditoe spetsialist - Eelarvestaja
Tel: +372 7 308 258
kadi.kalda-ernits@saint-gobain.com


Projektimüügi kontaktid:

Astrid Mälton
Tel: +372 7 300 244
GSM: +372 51 67238
astrid.malton@saint-gobain.com

Jürka-Andres Teesalu
GSM: +372 51 40936 
jyrka.teesalu@saint-gobain.com


Kadi Looga
Tel: +372 7 300 226
GSM: +372 53 005 881
kadi.looga@saint-gobain.com

Urmet Kippasto
Tel: +372 7 300 219
GSM: +372 55 684 994
urmet.kippasto@saint-gobain.com


Regionaalmüügi kontaktid:

Anni Niidumaa
Tel: +372 308 236
GSM: +372 58 834 991
anni.niidumaa@saint-gobain.com

Egle Sarnet
Tel: +372 7 300 227
GSM: +372 51 61745
egle.sarnet@saint-gobain.com

Tea Krindal
Tel:
tea.krindal@saint-gobain.com


Aknatootjate kontakt:

Virge Peetsalu
Tel: +372 38 46 170
GSM: +372 56 496 800
virge.peetsalu@saint-gobain.com


Logistika kontaktid:

Imre Kajak - Tartu logistika
GSM: +372 56 699 160
imre.kajak@saint-gobain.com

Jaanus Kõnnusaar - Mäo logistika
GSM: +372 56 932 669
jaanus.konnusaar@saint-gobain.com


Tootmine:

Priit Joosepson
Tel: +372 7 300 244
priit.joosepson@saint-gobain.com