Results

Baltimore Tower

Londoni eksklusiivseimas linnajaos asuva kõrghoone fassaadiklaasid on valmistatud Tartus

Maailmakuulsa äripiirkonna Canary Wharf’i kõrvale on kerkinud 45 korruse ja 366 eksklusiivse korteriga Baltimore Tower (Baltimore’i torn). Baltimore Tower’i looja on üks maailma kuulsaim ja innovaatilisim arhitektuuribüroo SKIDMORE OWINGS & MERRILL INC (SOM) Londonist.


Ülevaade

Lookleva kujuga torn on kohe Canary Wharf’i kõrval asuva 2,7-hektari suuruse arenduse maamärk. Kahe ja kolme magamistoaga korterid paiknevad torni 2.- 42. korrustel. Kõikidel korteritel on privaatsed rõdud, mis moodustavad koos omapärase ringi, mis visuaalselt lainetab ümber terve maja ning jõuab oma kõrgeima punktini kahel viimasel korrusel.


Kasutatud tooted

Baltimore Tower’i fassaad koosneb 3400st COOL-LITE SKN 154 päikesekaitseklaasiga klaaspaketist, mis katavad kokku 8000 rutmeetrit. Eestlaste seos selle ikoonilise majaga on see, et kõik need klaaspaketid on toodetud Glassolutions Tartu tehases. Lisaks kordumatule visuaalsele naudingule, pakub see innovatiivne lahendus erineval moel ja nurga alt kaitset ja varju päikese eest.


Kokkuvõte

Kel huvi seda omapärast hoonet ka seestpoolt lähemalt uurida, võib näiteks osta 22. korrusel asuva 3 magamistoa ja 2 vannitoaga korteri, mille hind on 2,000,000 Inglise naela (allikas: http://www.primelocation.com/)