Results

Hotel Ampère

Hotell Pariisis, mis tekitab heaolutunde

Pariisi Hôtel Ampère võttis ühendust Glassolutionsiga, et oma vannitoad ümber kujundada ning need lõõgastuse ja heaolu paikadeks muuta. Glassolutioni oskusteave tehnoloogia ja disaini ühendamiseks oli selle projekti puhul eriti oluline.


Ülevaade

Triumfikaare ja Champs Elysées’ lähedal paiknev Hôtel Ampère, ideaalne segu sarmist ja traditsioonidest, on ülimalt mugav tänapäevane hotell Pariisi ühe mainekaima piirkonna südames. Arhitektuurilist projekteerimist juhtis hotellide ja vannitubade spetsialist Fabrice Knoll. Tema kujunduskontseptsioonid põhinevad voolavusel ja harmoonial. Igasse vannituppa paigaldati LED-valgustusega peegel DESIRE ja LED-valgustusega dušisein INSPIRATION.

 


Kasutatud tooted

Glassolutions lõi tootesarja, milles on võimalik integreerida valgus klaasiga. Valgustus oli iseäranis oluline, kuna see on sügavalt seotud spaa mõistega ja loob erilise õhkkonna. Glassolutionsi ja disainer Fabrice Knolli koostöös valminud peeglid DESIRE ja dušiseinad INSPIRATION panevad aluse klaasi ja valguse uuele sünergiale. Neis peitub palju enamat kui lihtne valgustus – need on lõõgastuse ja privaatsuse allikas. Klientide ootustele vastamiseks valiti LED-ile soe valge temperatuur (vahemikus 3000–4000 kelvinit).

 

 


Kokkuvõte

Klient saab enda soovi järgi muuta nii värve kui ka valgustoone. Külastajad, kes on hotellis juba aastaid peatunud, proovisid neid tube ja ei soovi enam ühtki teist tuba. Neile meeldivad vannitoad, mis loovad meelerahu tekitava õhustiku.


Tooted

Päikesekaitseklaas COOL-LITE K

Multifunktsionaalne päikesekaitseklaas soojusmugavuse tagamiseks

 

See tekitas meie klientides uusi tundeid ja aistinguid - nad on võlutud. Mõned meie kliendid on sisekujundajad ja ka nemad said uut inspiratiooni

Jean-Marie Blanc, Hotel Ampère direktor