Results

Ice Q Sölden

"Spectre" filmivõtted Alpides

Legendaarse James Bondi uue filmi "Spectre" filmivõtete üks unikaalsemaid asukohti on sel korral Ice Q Söldenis. Gurmeerestoran, millest avaneb imekaunis vaade otse Alpidele avati 2013. aastal ning on oma asukoha tõttu üks silmapaistvamaid hooneid selles piirkonnas. 900m2 suurune klaasfassaad on toodetud GLASSOLUTIONS ECKELT poolt Steyris. 


Ülevaade

2014-2015 aastavahetusel viibis Söldenis 500 liikmeline filmi võttegrupp koos peaosalistega. Agent 007 kõige põnevamad stseenid ja metsikud tagaajamised filmiti ultramodernses mägigondlis, Söldeni suusaradadel ning Euroopa kõrgeimal asuvas tunnelis. Daniel Craig koos teiste filmistaaridega nagu Ben Whishaw, Léa Seydoux ja Dave Bautista kohtusid keset Trioli piltilusat talvemaastikku. 900m2 sädelevat klaasfassaadi kaunistab ümbruskonda ning pakub hingematvaid vaatepilte. Ice Q restoran ja kolm mägigondlijaama on oma planeeringu ja disaini saanud tuntud Tiroli arhitektuuribüroolt Obermoser. Kogu hoone tundub olevat justkui läbipaistev ja sobib suurepäraselt ümbritsevasse keskkonda. Vaieldamatult on tegu Tiroli suusaalade arhitektuurse meistriteosega.


Oma ekstreemsete tingimustega pakkus see eriline koht väljakutseid nii ehitajatele kui ka masinatele. Fassaden-Spezialist GIG poolt rajatud 120 tonni kaaluv teraskonstruktsioon kannab 900m2 suurust 3-kordsete klaaspakettidega kaetud fassaadi. Klaaspakettide tootjaks valiti GLASSOLUTIONS ECKELT. Klaasist piirded Ice Q - Lounge ümber loovad hoonele muljetavaldava välimuse ning kutsuvad nautima ja lõõgastuma päikeseterrassil.


Pildi autorid: SPECTRE© 2015 Danjaq, LLC, Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc., Columbia Pictures Industries, Inc. SPECTRE, 007 image003.png and related James Bond Trademarks© 1962-2015 Danjaq,  LLC and United Artists Corporation.


Kasutatud tooted
  • CLIMATOP 3-kordne klaaspakett
  • SERALIT LITEX siiditrükitud klaas

Tooted

Päikesekaitseklaas COOL-LITE SKN

Multifunktsionaalne päikesekaitseklaas koos energiasäästu omadusega