Results

Peegelklaas MIRASTAR

Peegli efektiga klaas

MIRASTAR on kaetud klaas, mille peamine omadus on selle kõrge peegeldus. See saadakse metalloksiidide katte magnetroni sadestamise teel läbipaistvale floatklaasile PLANICLEAR.


Ülevaade

MIRASTAR on kroomil põhinev peegel. Niisketes oludes on see ideaalne valik vannitoapeegliks või ka hoone fassaadile. Erinevalt hõbedapõhisest peeglist saab MIRASTAR peegleid karastada, muutes nad seeläbi 5 korda tugevamaks kui tavapärane klaas. Karastatud klaas pakub arhitektidele ja ehitajatele rohkem võimalusi ning muudab peeglid ohutuks ja vastupidavaks. Sobib suurepäraselt seina- ja põrandapeegliteks ning seda saab lisaks sisekujundusele kasutada ka maja väliskujunduses.


Kasutuskohad

Dušiseinad, dušikabiinid
Selle ühesuunaline peegeldus pakub privaatsust ja avarust, katte vastupidavus ja karastamise võimalus muudavad MIRASTARi ideaalseks ja uuenduslikuks lahenduseks dušiuumidesse.

Uksed, vaheseinad, ruumijagajad
MIRASTAR on uuenduslik alternatiiv siseruumide jagamiseks: avardab võimalust mängida valgustuse, peegelduse ja läbipaistvusega. Selle töötlemisvõimalused tagavad ohutustingimused.

Mööbel, kapiuksed
Kui kapi või mööblieseme sisse asetada MIRASTAR tavalise peeglina koos valgusallikaga, võib saada tulemuseks hämmastavaid efekte.

Dekoratsioonipeegel
MIRASTARi saab suurepäraselt emailida või liivapritsiga töödelda, muutes selle efektseks disainielemendiks.

Pritsmed
Kui seda kasutatakse köögi sisekujunduse põhifunktsioonina, võimaldab MIRASTAR säilitada visuaalse suhtluse kogu ruumiga pakkudes paremat ruumitunnet. Suurte mõõtmetega paigaldatuna on seda lihtne puhastada ja hooldada (kuumade kohtade, näiteks pliidi lähistel, tuleb klaasi kindlasti kasutada karastatuna )

Fassaadid
Selle kõrge vastupidavuse tõttu on MIRASTAR sobiv toode paigaldamiseks fassaadidesse.


Eelised

MIRASTARi võib töödelda:

  • Lõigata ja servtöödelda
  • Karastada ja lamineerida (saavutamaks teatud ohutusomadused)
  • Kaunistada siiditrükiga