Results

Antiikpeeglid MIRALITE ANTIQUE ja MIRALITE VERSAILLE

Antiikpeeglid annavad sisekujundusele elegantse ilme, lisades ruumi valgust ja retrohõngu

Glassolutions  antiikpeegel annab inspiratsiooni eluruumide sisekujunduseks. Tänu oma retro stiilile võib vanaaegseid peegleid kasutada nii antiikmööblis kui ka modernses sisekujunduses. Nende iseloomulikud defektid muudavad peeglid ideaalseteks dekoratsioonielementideks siseruumides ning nende vanaaegne väljanägemine pakub lõputult võimalusi neid mööblielementides kasutada - alates öökapist kuni garderoobikapini.  


Ülevaade

MIRALITE ANTIQUE ja MIRALITE VERSAILLE annavad traditsioonilise ja elegantse ilme igale interjöörile ning võivad muuta kujunduselemendi retromööbliks. Antiikpeegleid saab kasutada dekoratiivpeeglitena või kombineerida neid looduslike materjalidega nagu näiteks metall, puit ja kivi. Olgu tegemist seinakatte või peegliga mööbliga, annavad antiikpeeglid palju uusi ideid kodu kujundamisel.


Kasutuskohad

Antiikpeegleid saab kasutada väga erinevates kohtades. Seinakatted ja seinapeeglid muudavad ruumi suuremaks ning dekoratiivpeeglid annavad elegantse ilme teie magamistoale. Samuti saab neid kasutada mööblipaneelides, alates kapiustest kuni peegelklaasiga söögilaudadeni, muutes seeläbi elutoa detailid retromööbliks. Glassolutions antiikpeegleid saab lisaks eramajadele ideaalselt kasutada ka hotelli liftides, treppidel, fuajeedes ja restoranides.


Eelised

Glassolutions antiikpeeglitega saate endale retromööbli, tegemata järeleandmisi valguse ja erksuse osas. Täispikkuses peeglid ja peeglitega seinakatteelemendid on ideaalseks lahenduseks, mis muudavad iga ruumi suuremaks ja valgusküllasemaks.