Results

Disainklaas TEX GLASS

Disainklaas lisab teie kodule stiili ja kunstipärase varjundi

Glassolutionsi disainklaaside valikuga toote oma elutuppa isikupära. Meie disainklaaside eksklusiivsed efektid võimaldavad teil valida lugematute visuaalsete tekstuuride ja värvide vahel, saavutamaks elegantsema või stiilsema lõpptulemuse. Ideaalne magamistubadesse, pakkudes privaatsust, muutes kujundust või hajutades rohkemal või vähemal määral loomulikku valgust.


Ülevaade

Glassolutions TEX GLASS on kombinatsioon klaasi läbipaistvusest ja kanga unikaalsetest efektidest. TEX GLASS on kangakihiga lamineeritud klaas. Kahe klaasikihi vahele pannakse vahekiht, millele paigutatakse valitud kangas. Kangaste valikus on nii naturaalsed kui ka metallkangad.


Kasutuskohad

Disainklaas annab tänu oma väljanägemisele unikaalse visuaalse välimuse kõikidele ruumidele ja kasutuskohtadele. Pole oluline, kas seda kasutatakse eramajades, kontorites või poodides – see klaas on ideaalne lahendus stiili rõhutamiseks siseustel, vaheseintel ja seinapindadel. Dušiseinadel ja taustaklaasidel loob see elegantsust ka vannituppa või kööki. Laske end inspireerida meie disainklaasidel ja looge imetlusväärseid efekte akende ja põrandate esiletoomiseks


Eelised

TEX GLASS toob peene elegantsi igasse ruumi ja kasutuskohta. See sulandub märkamatult nii traditsiooniliste kui kaasaegsete sisekujundustega ning kõikide kodukujunduse värvide ja materjalidega.


Käsitlemine & töötlemine

Silmapaistvad kangad on valitud kangaste looja Nya Nordiska kollektsioonist Nya Textiles. Eksklusiivne valik sisaldab paljusid – isegi mitmekordseid – rahvusvaheliste disainiauhindade, nagu näiteks Reddot disainiauhinna või iF tootedisaini auhinna võitjaid.