Results

esmaklassilised energisäästuklaasid ECLAZ ja ECLAZ ONE

Kõrgema kvaliteediga uuenduslik energiasäästuklaas

ECLAZ® tootevalik koosneb kahest tootest: ECLAZ®, mis on loodud CLIMATOP kolmekordse klaaspaketi jaoks, ja ECLAZ® ONE CLIMAPLUS kahekordsete klaaspakettide jaoks.

Uudne tehnoloogia võimaldab lisada klaasile katte, mis peegeldab tõhusalt siseruumide soojust ja on samal ajal väga kõrge valgusläbipaistvusega. ECLAZi mehaanilised ja akustilised omadused vastavad tavaklaasi omadustele.

 


Ülevaade

ECLAZ® pakub parimat kompromissi Ug väärtuse, valguse läbilaskvuse ja päikesefaktori vahel. Kõrge energiatõhususe ja parima mugavuse tagab kombinatsioon suurepärasest soojusisolatsioonist, kõrgest päikesefaktorist, naturaasest valgusläbilaskvusest ja vähesest peegeldavusest.

Kuna looduslik valgus stimuleerib meie meeleolu ja avaldab positiivset mõju meie tervisele, arendas Saint-Gobain välja klaasi, mis võimaldab 8% rohkem loomulikku valgust läbi lasta ilma, et peaks järeleandmisi tegema teistes omadustes. Klaas annab sisemist peegeldust minimaalselt ja edastab loomulikke värve parimal viisil. ECLAZ® talviste kütmiste arvelt kulusid vähendav ja säästlik lahendus.  

Energiakulu ECLAZ®-klaasi tootmiseks on võrreldav madala emissiooniga kattega tavalise klaasi tootmisega. (See probleem esineb kõrgeima energiatõhususega klaaside tootmises). ECLAZ® annab parema energiabilansi ja jätab kogu eluea jooksul väiksema süsinikujälje.


Kasutuskohad

Kvaliteetne klaas ECLAZ® ja ECLAZ ONE® sobivad eriti hästi uute ja renoveeritud elamute jaoks:

Aknad, katuseaknad, verandad, varikatused jne.
Võimalik on kasutada seda ka klaasfassaadides, kus on kõrge energiatõhususe nõue.


Eelised

ECLAZ seab kindlasti enneolematud uued standardid turul:

  • 8% - 11% rohkem päevavalgust võrreldes sarnaste aknakonstruktsioonidega
  • kuni 15% suurem päikeseenergiatõhusus
  • kuni 80% valguse läbilaskvus
  • Päevavalgus tungib ruumi kuni 10% sügavamale
  • Parem värviedastus kui teistel klaasidel
  • suurendab mugavust ja elukvaliteeti

ECLAZ tagab heaolu ja tugeva immuunsüsteemi - tänu optimaalsele termokaitsele ja eriti suurele päevavalgusele. Kuna looduslikud päikesevalguse sinised komponendid tõstavad serotoniini taset ja kalibreerivad bioloogilist kella. Loodusliku päevavalguse sinised komponendid on organismi jaoks eriti olulised, kuna need kontrollivad une ja ärkveloleku faasi, pulssi, vererõhku ja meeleolu. ECLAZ toob majja loomulikku valgust - ja tasakaalustab sisemist kella.

Kui proovite paksu kolmekordse klaaspaketiga küttekulusid kokku hoida, siis pole see parim idee, sest sellega hoiate mitte ainult soojust sees, vaid ka päevavalgust väljas. Iga klassikaline topeltklaas filtreerib kuni 40% valgust ja loomulikke valgust ei saa asendada kunstliku valgusega.