Results

Emailkattega klaas EMALIT EVOLUTION ja OPALIT EVOLUTION

Emailkattega pliivaba karastatud klaas.

Glassolutionsi emailitud klaas on karastatud klaas, millel on palju kasutusvõimalusi. Selles on täiuslikult ühendatud esteetilisus ja funktsonaalsus. Emailkattega klaas on saadaval eri värvitoonides ning see on erakordselt vastupidav ja turvaline, mistõttu seda saab kasutada kõikjal, alates fassaadidest kuni sisekujunduseni.


Ülevaade

Glassolutionsi EMALIT EVOLUTION on karastatud läbipaistmatu värvitud klaas, mille valmistamisel kaetakse klaasi üks pind emailiga.  Klaas on saadaval laias värvivalikus ja parima esteetilise mulje saavutamiseks võib emailiga katta erinevaid klaastooteid või luua erilisi värve.


Glassolutions OPALIT EVOLUTION on karastatud läbikumav emailkattega klaas. Kirka või värvilise välimuse saamiseks kaetakse klaasi üks pind läbikumava pliivaba emailiga. Emaili töödeldakse väga kõrgel temperatuuril, nii et see sulab klaasi pinnale.


Kasutuskohad

Glassolutions ühendab moodsa mati või läbipaistmatu klaasi ning karastatud emailkattega klaasi eelised. Klaasi välimus ja tehnilised näitajad annavad märku sellest, et klaas sobib hästi sise- ja välisviimistluseks. Karastatud ja emailiga kaetud klaas on ideaalne materjal fassaadi katmiseks, kuna tekitab esteetiliselt puhtad jooned. Seda saab kasutada ka erakordset niiskuskindlust nõudvas sisekujunduses, näiteks seinakatetes, kuid see sobib ka laudade, kontorimööbli, raamaturiiulite ja kapiuste valmistamiseks.


Eelised

Kuna Glassolutions emailitud klaasi tootmisel ei kasutata ei pliid ega kaadmiumi, on tooted keskkonnale ohutud ja neid saab täiel määral taaskasutada. Saastavate jääkainete peaaegu täielik kõrvaldamine tootmisprotsessist säästab keskkonda ja meie tervist.