Results

Energiasäästuklaas PLANITHERM XN ja ONE

Energiasäästuklaas on ideaalne valik soojakadude vähendamiseks

Pehmekattelisi selektiivkattega klaase kasutatakse klaaspaketi koosseisus soojuskadude vähendamiseks. Klaasi kattekiht laseb läbi päikese lühilainelise kiirguse, kuid tõkestab infrapunakiirguse väljumise soojast ruumist. 


Ülevaade

PLANITHERM XN pakub suurepäraseid energiasäästuomadusi kombineerituna eriti neutraalse väljanägemisega. Ühest küljest vähendab ta märgatavalt küttekulusid ja energia tarbimist, teisest küljest pakub see klaas isegi talvel mugavat sisekliimat, tänu efektiivsele päikesevalguse kasutusele.

PLANITHERM XN läbipaistvus on täiestu uuel tasemel, mis võimaldab vähendada tehisvalguse kasutust ning parandab siseruumides heaolu tunnet. 3-kordse klaaspaketi valguse läbilaskvus on kuni 74% ning 2-kordsel klaaspaketil kuni 82%.

Madal Ug-arv, mis võib ulatuda 0,5 W/m2 kohta, võimaldab viia küttekulud miinimumini. Seetõttu on isegi talvel ja akna läheduses olev temperatuur mõnusalt hubane.


 PLANITHERM ONE on energiasäästuklaaside PLANITHERM perekonnas madalaimat Ug-väärtust võimaldav toode.

Seda klaasi kasutatakse klaaspaketi koosseisus soojuskadude vähendamiseks. Kahekordse klaaspaketi koosseisus on selle klaasiga saavutatav Ug = 1,0 W/m2 ja kolmekordses klaaspaketis Uvõib ulatuda 0,5 W/m2 kohta.

PLANITHERM ONE pakub suurepäraseid energiasäästuomadusi kombineerituna eriti neutraalse väljanägemisega. 


SWISSPACERi sooja serva vaheliistu kasutatakse tavalise alumiinium liistu asemel kahe- või kolmekordsetes klaaspakettides. SWISSPACER on valmistatud isoleerivast plastisisaldusega komposiitmaterjalist, mis tõkestab soojakadu klaaspaketi servadest. Tulemuseks on parema soojusisolatsiooniga aknad, väiksemad elektrikulud ja mugavam sisetemperatuur. Samuti tagab SWISSPACER kondensaadivaba ja tervisliku sisekliima, kuna ta hoiab klaasiserva soojana ning seeläbi vähendab kondensaadi tekkimist klaaspaketi servapiirkonda. Kondenseerumine soodustab hallituse ja bakterite tekkimist, mis võivad põhjustada hingamisraskuseid ja halvendada olemasolevaid terviseprobleeme.

SWISSPACER Ultimate on hetkel parimate soojusjuhtivus omadustega saadaval olev sooja serva vaheliist.


Kasutuskohad

PLANITHERM XN ja ONE klaasid on sobivad nii eluhoonete, kui ka kontorihoonete avatäidetesse. 

Ärihoonetes

  • Fassaadides ja akendes
  • Lintakendes
  • Klaaskatustes

Eluhoonetes

  • Akendes ja katuseakendes
  • Välisustes
  • Talveaedades

Eelised

Saint-Gobain Glassi poolt toodetavad PLANITHERM XN ja ONE pakuvad paljusid eeliseid, millega need tooted eristuvad selgelt teistest konkureerivatest energiasäästu pakkuvatest toodetest.

  • Võimaldab pakkuda avatäidetele eriti madalat Ug väärtust
  • PLANITHERM XN ja ONE katted on vastupidavad ning võimaldavad säilitada valmistoodete kõrget kvaliteeti
  • Enamlevinud tavalised, karastatavad ning lamineeritud lahendused on laost saadaval

Kirjeldused

PLANITHERM XN ja PLANITHERM ONE kataloogid.

SWISSPACER kataloog.


Käsitlemine & töötlemine

PLANITHERM XN ja ONE klaase kasutatakse ainult klaaspaketi koosseisus. Kahekordses klaaspaketis kasutatakse selektiivkatet pinnal 3 ja kolmekordses klaaspaketis pinnal 2 ja 5. Viimane variant annab eriti hea Ug väärtuse. Soovitav on kogu fassaadi ulatuses klaasida pakettides olevad katted samadele pindadele, et vältida võimalikke toonierinevusi.