Results

Intelligentne privaatsust pakkuv klaas PRIVA-LITE

Elektrivoolu mõjul läbipaistvaks muutuv klaas

PRIVA-LITE on klaas, mis pakub teile ideaalset lahendust privaatsuseks. See toode aitab luua elegantseid ja peenejooneliselt kujundatud siselahendusi, kus puudub vajadus kardinate või ruloode järgi. PRIVA-LITE on vedelkristalle sisaldava vahekihiga lamineeritud klaas, mis elektrivoolu mõjul muutub läbipaistmatust läbipaistvaks, ilma et valguse edastamine muutuks. LC-kile – mis on esmalt läbipaistmatu – muutub hetkega läbipaistvaks.


Ülevaade

Glassolutionsi PRIVA-LITE klaas tagab privaatsuse ning samal ajal valgustab ka ruumi. Kasutajad saavad klaasist vaheseinad muuta hetkega läbipaistvast läbipaistmatuks. PRIVA-LITE klaasi saab muuta läbipaistmatuks ja tagasi läbipaistvaks seinalülitite, kaugjuhtimispultide, liikumisandurite, valgusandurite või taimeritega, sõltuvalt iga kasutaja individuaalsetest vajadustest. Glassolutionsi PRIVA-LITE klaas on saadaval ka massvärvitud klaasina, klaaspaketina, kumera ja erikujulise klaasina.

 

 


Kasutuskohad

Glassolutionsi PRIVA-LITE klaasi saab kasutada paljudes erinevates kohtades ja ruumides. Kontorites saab seda kasutada vaheseintena ruumi jagamiseks või piiritlemiseks ja koosolekuruumide ning kabinettide loomiseks, mis muutuvad hetkega avatud ruumist kinniseks. Hotellides pakub PRIVA-LITE külaliste soovile vastavalt kas valgusküllaseid lahendusi või privaatsust, suurendades ruume ja eraldades magamistoad vannitubadest. Haiglates loovad karastatud PRIVA-LITE tahvlid sujuva ja katkematu vaheseinte süsteemi koridoride ja operatsioonisaalide vahel. Traditsioonilistes kasutuskohtades saab PRIVA-LITE klaasi kasutada fassaadina ning eramajades vaheseinte loomiseks, nt köögi ja elutoa või vannitoa ja magamistoa eraldamiseks. PRIVA-LITE võib täita mis tahes asukoha nõudmisi, alates spaa-ruumide ja restoranide disainist kuni ekraanideni lennuväljal või raudteejaamades.

 


Eelised

PRIVA-LITE võimaldab läbipaistval režiimil luua avara ruumi efekti ning isegi läbipaistmatus olekus saavad kasutajad nautida optimaalset päevavalgust. PRIVA-LITE klaasi on lihtne kasutada ning see on pika elueaga toode, seda kinnitab ka 3 miljonit ON-OFF testi. Samuti on PRIVE-LITE parima kvaliteediga  tagant valgustatav multimeediasein, tarbides vähe energiat.


Käsitlemine & töötlemine