Results

Kirgas klaas PLANICLEAR ja DIAMANT

Kirgas ja ekstra kirgas klaas, mida saab kasutada paljudes erinevates kohtades

Tänu oma esteetilistele ja optilistele omadustele sobib kirgas klaas kasutamiseks paljudes kohtades nii ruumis sees kui ka väljas. Kirgast klaasi saab kasutada nii sisekujunduses, nagu näiteks siseuksed ja vaheseinad või lauad ja riiulid kui ka välislahendustes, nagu näiteks poeaknad ja fassaadid.


Ülevaade

PLANICLEAR on kõrgekvaliteediline, parendatud optilisuse ja madala rauasisaldusega läbipaistev klaas. PLANICLEAR tõstab valguse läbilaskvuse (LT) taset nii, et see soodustab loomulikku päevavalgust ja kombineerituna PLANITHERM või ECLAZ tootesarjadega tagab ka suurepärase soojapidavuse(Ug).


 

DIAMANT on unikaalne värvitu eriti kirgas floatklaas, millel on väga madal raudoksiidi sisaldus. Tänu sellele on klaasil väga hea valguse läbilaskvus ja oma väljanägemiselt on DIAMANT klaas märkimisväärselt vähem roheline kui tavaline floatklaas. DIAMANT on seega ainus kirgas klaas, mis võimaldab valgete ja pastelsete värvide loomulikku ja tõetruud esitamist kui klaas kas taustvärvitakse, lakitakse või siiditrükitakse.


Kasutuskohad

PLANICLEAR klaasi neutraalsem ja loomulikum toon sobib paremini tänapäeva majade akendesse. See sulandub ideaalselt sisekujundusse, sobides kasutamiseks dekoratsioonielemendina, mööbliesemetena ja vaheseintena. Eriti kirgast klaasi DIAMANT saab kasutada mitte ainult sisekujunduses ja mööblis, vaid ka välisfassaadides.


Eelised

Parema valguse läbilaskvusega kirkad klaasid aitavad luua valgusküllaseid siseruume, eriti kui klaasi kasutatakse vaheseinana. Kirka klaasi selgus ja säravus on eriti märgatav paksudes lahendustes, monoliitsetena või lamineerituna: vaheseintes, ustes, duširuumides ja poeakendes.