Results

Kirgas klaas PLANICLEAR ja DIAMANT

Kirgas ja ekstra kirgas klaas, mida saab kasutada paljudes erinevates kohtades

Glassolutionsi eriotstarbeline kirka klaasi sari, mis tänu oma esteetilistele ja optilistele omadustele sobib kasutamiseks paljudes kohtades nii ruumis sees kui ka väljas. Kirgast klaasi saab kasutada nii sisekujunduses, nagu näiteks siseuksed ja vaheseinad või lauad ja riiulid kui ka välislahendustes, nagu näiteks poeaknad ja fassaadid.


Ülevaade

PLANICLEAR on kõrgekvaliteediline, parendatud optilisuse ja madala rauasisaldusega läbipaistev klaas. PLANICLEAR tõstab valguse läbilaskvuse (LT) taset nii, et see soodustab loomulikku päevavalgust ja kombineerituna PLANITHERM tootesarjaga tagab PLANICLEAR suurepärase soojusisolatsiooni (Ug).


 

DIAMANT on unikaalne värvitu eriti kirgas floatklaas, millel on väga madal raudoksiidi sisaldus. Tänu sellele on klaasil väga hea valguse läbilaskvus ja oma väljanägemiselt on DIAMANT klaas märkimisväärselt vähem roheline kui tavaline floatklaas. DIAMANT on seega ainus kirgas klaas, mis võimaldab valgete ja pastelsete värvide loomulikku ja tõetruud esitamist kui klaas kas taustvärvitakse, lakitakse või siiditrükitakse.


Kasutuskohad

Glassolutionsi kirkad klaasid sobivad tänu oma väljanägemisele kasutamiseks mitmetes kasutuskohtades. Klaas lõigatakse sobivasse suurusesse vastavalt teie vajadustele. PLANICLEAR klaasi neutraalsem toon  sobib paremini tänapäeva majade akendesse. Välisvaade on loomulikum ja mitte nii kollane. See sulandub ideaalselt sisekujundusse, sobides kasutamiseks dekoratsioonielemendina, mööbliesemetena ja vaheseintena. Glassolutionsi eriti kirgast klaasi DIAMANT saab kasutada mitte ainult sisekujunduses ja mööblis, vaid ka välisfassaadides, mis toob väliskeskkonna teile lähedamale.


Eelised

Glassolutionsi parema valguse läbilaskvusega kirka klaasi tootesari aitab luua valgusküllaseid siseruume, eriti kui klaasi kasutatakse vaheseinana. Kirka klaasi selgus ja säravus on eriti märgatav paksudes lahendustes, monoliitsetena või lamineerituna: vaheseintes, ustes, duširuumides ja poeakendes.