Results

Klaasist põrandad LITE-FLOOR

Klaaspõrandad ühendavad stiilse disaini turvalisuse ja vastupidavusega

Glassolutions pakub uue ja ainulaadse mooduse oma kodu kujundamiseks ja täiustamiseks. Klaasil on tähelepanuväärne mõju igas kasutuskohas alates trepiastmetest kuni põrandapaneelideni ning võimaldades valguse läbilaskvust, vähendades seeläbi vajadust kunstliku valguse järgi.


Ülevaade

Glassolutions LITE-FLOOR on lamineeritud põrandaklaas, mis koosneb kahest või enamast klaasikihist ning ühest või enamast polüvinüülbutüraal (PVB) vahekihist. Pealmine pind on kaitseklaasist, mille saab katta libisemisvastase vahendiga. LITE-FLOOR klaasi saab kombineerida erinevate toodetega, et see sobiks ideaalselt nõutud vajadustega. Glassolutions pakub põrandatele ja treppidele laia valikut klaase, alates matistatud klaasist kuni värviliste klaasideni.


Kasutuskohad

LITE-FLOOR põrandaklaasil on suurepärane löögikindlus ning seda saab kasutada põrandatel ja treppidel. See turvaline põrandakate on ideaalne kodudesse, ja tänu oma vapustavalee väljanägemisele on see ideaalne ka avalikkesse kohtadesse, nagu näiteks hotellid, restoranid ja bürood. Glassolutions LITE-FLOOR on mõeldud vaid vastu pidama inimeste raskusele ning pole mõeldud püsikoormuste kandmiseks.


Eelised

Glassolutions LITE-FLOOR muutub sisekujunduses tõeliseks disainelemendiks. Klaastahvleid saab muuta isikupäraseks värvide, mustrite või taustvärvimisega. Lisaks on LITE-FLOOR valmistatud lamineeritud turvaklaasist ning kui põrand peaks pragunema või isegi purunema jäävad klaasitükid vahekihi külge kinni.


Käsitlemine & töötlemine


Referentsobjektid

Eiffeli torn

Tänapäevane keskkonnahoidlik tehniline meistriteos

Tower Bridge

Vana ja uue materjali oskuslik sobitamine