Results

Klaaspaketisisesed aknakatete süsteemid SCREENLINE

Lai valik aknakatteid klaaspaketis kasutamiseks

SCREENLINE süsteemi puhul on aknakatted (ribakardinad, voldikud või rulood) paigaldatud klaaspaketi kahe klaasi vahele. Aknakatete liigutamine, käsitsi – või motoriseeritud juhtimise korral, ei avalda mingit mõju klaaspaketi hermeetilisuse omadustele ja toimub täielikult suletud süsteemis. Ainulaadsed SCREENLINE omadused tagavad täieliku kaitse mustuse, tolmu või ilmastiku mõjude vastu ning seetõttu ei vaja aknakatted mingisugust hooldust.


Ülevaade

Valikus on erinevad lahendused: 

  • alumiiniumist ribakardinad
  • rulood
  • voldikkardinad

Kardinaid on võimalik liigutada käsitsi või mootoriga; juhtida nööri, varda, nupu või kaugjuhtimispuldi abil. Mootoritega varustatud ribasüsteeme on võimalik ühe nupuvajutusega juhtida ruumide, korruste või tervete fassaadidena, et saavutada soovitud päikesekaitse või energiasäästuomadusi. 


Kasutuskohad

SCREENLINE süstemme kasutatakse akendes, fassaadides päikese- ja peegelduskaitsena ning sisevaheseintes privaatsuse tagamiseks.


Eelised

SCREENLINE tootel on väliste päikesekaitsesüsteemidega võrreldes olulised eelised, kuna ei vaja erihooldust ning ei määrdu. Ainulaadsed SCREENLINE omadused tagavad täieliku kaitse mustuse, tolmu või ilmastiku mõjude vastu ning seetõttu ei vaja aknakatted mingisugust hooldust. Magnetkomponentidel on eluaegne kasutusiga omades umbes 2% magnetkadu 100 aasta jooksul. Lai tootevalik ja mitmekülgsed juhtimisvõimalused teevad SCREENLINE süsteemid sobivaks enamikele raamitüüpidele.


Käsitlemine & töötlemine

Integreeritud päiksesekaitsesüsteemidega klaaspakettidel on tavapärasest laiem õhuvahe (kuni 27 mm), millega peab arvestama raami- või profiilisüsteemi valikul. Kui tegemist on motoriseeritud variantidega, peab arvestama kaablite väljaviiguga ülalt paremalt või vasakult ning nende ühendamisvõimalustega.


Privaatsusklaaside infolehe leiate paremal pool olevalt lingilt.