Results

PVB lamineerimiskile VANCEVA

Valgus ja värv

Vanceva® värviliste polüvinüülbutüraal (PVB) klaasivahekihid lisavad klaasile rohkem kui lihtsalt värvi. Need lisavad sära, ilu, ilmekust ja dünaamilisust arhitektuuriruumile. Vanceva®  stimuleerib ja inspireerib neid, kes loovad ja neid kes nendes hoonetes elavad/töötavad.


Ülevaade

Vanceva PVB kiled on kasutamiseks värvilises laminaadis STADIP COLOR. Värvilisi vahekihte saab kombineerida kokku kuni 4. Kasutades mis tahes kombinatsiooni, saab luua praktiliselt kõik värve, ka läbipaistvaid või kumavaid. Varjatsioone on kokku üle 17 000.

Kõik Vanceva värvikihtide pigmendid on valmistatud kuumuse ja valguse suhtes vastupidaks ning loodud pikaajaliseks stabiilseks kasutamiseks. Vanceva PVB kilega valmistatud lamineeritud klaas pakub tõhusat kaitset kahjuliku ultraviolettkiirguse eest, blokeerides kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest. See aitab pidurdada värvide tuhmumist ja interjööris pindade pleekumist.
 


Kasutuskohad

Vanceva PVB kilega lamineeritud klaasi võib kasutada nii elamutes kui ka mitteeluhoonetes (kontorid, kauplused, restoranid, hotellid, näituselettid, lennujaamad jne).
• Fassaadides ja rõdupiiretes
• Interjööris: vaheseinad, ukseavad, vahelaed, aatriumid, katuseaknad, piirded, trepiastmed, põrandapaneelid, jne.

Vanceva kiled sobivad küll välisteks rakendusteks, kuid värvide jaoks, mis vajavad kollaseid kilesid (kuldne valgus ja Sahara päike), soovitame UV-kiirguse värvimuutuste vältimiseks lisada täiendava läbipaistva PVB vahekihi.

 


Eelised

Vanceva vahekihid pakuvad lisaväärtust ja täiendavaid eeliseid

  • Ohutus: hoones viibijate ja jalakäijate kaitsmine (klaasi purunemise korral hoiab vahekilekiht klaasi koos ja takistab kildude laiali pudenemist, hoides sellega ära vigastuste tekkimise ohtu või kukkumisohtu)
  • Turvalisus: lamineeritud klaas osutab vastupanu sissemurdmistele
  • Akustika: Lamineerimiskile vähendab soovimatute helide edasikandumist
  • Päike: Lamineeritud Vanceva PVB kile filtreerib üle 99% UV-kiirtest kuni 380 nm, reguleerib nähtava valguse läbilaskvust, vähendab pimestamist ja päikesesoojuse kasvu

Kirjeldused

Vanceva ® värvisüsteem põhineb neljal põhivärvil (roosa, sinine, hall ja kollane) kahes erinevas läbipaistvusastmes. (Sarnane CMYK värvisüsteemiga, mida sageli kasutatakse trükitööstuses)
Vanceva värvisüsteemi võimaldab arhitektidel, disaineritel ja klaasitootjatel kombineerida kokku erinevaid intensiivsustasemed.
 

Kuna maksimaalne vahekihtide arv, mida lamineerida saab, on neli, siis iga Vanceva värvikombinatsioon koosneb neljakohalisest numbrist. Iga number või täht tähistab kihti Vanceva paletist.

(Näiteks, ühekihilise kombinatsioon on Vanceva 0006, samas kui sama kile kahekihiline värvikombinatsioon oleks Vanceva 0066.)