Results

Klaasplaadid FEELING

Kui soovite uusi ideid köögi või vannitoa jaoks, lisavad klaasplaadid isikupära igasse sisekujundusse

Klaasplaadid muudavad ruumi väljanägemist ja õhustikku tervikuna, lisades unikaalse stiili ja karakteri siseruumidele. Kuigi tavaliselt kasutatakse plaate seintel, nagu näiteks köögi töötasapinna tagaseina kaitsena või duši ja vanni ümber, pole nende kasutamine piiratud köögi ega vannitoaga. Olenemata sellest, kas soovitud õhustik rõhutab kaasaegsust või traditsioonilisust, kas kasutate seinaplaate või põrandaplaate, on meil ideaalne plaat, mis sobib teie maitsega ning lisab ruumile isikupära.


Ülevaade

Glassolutionsi FEELING plaadid on klaasplaadid, mis sobivad iga kodukujunduse ja stiiliga ning pakuvad lõputult kujundusideid, neutraalsetest toonidest metallvärviga värviliste plaatideni. FEELING avab loomingulisuse ja kujutlusvõime, kuidas uuel viisil kujundada vannitoa põrandat ja köögiseinu. Klaasist seinad ja põrandad ei anna mitte ainult unikaalse stiili siseruumidele, vaid neilt peegelduv valgus muudab ruumi optiliselt suuremaks.


Kasutuskohad

Klaasplaadid on ideaalsed vannitubadesse ja köökidesse, kombineerides stiili ja funktsionaalsuse ning pakkudes lõputuid kujundusvõimalusi. Köök on igapäevaelu keskpunkt ning köögi põrandaplaadid ja töötasapinna tagaseinaklaasid on ideaalsed toimekate kodude sagina talumiseks. Suured plaadid vannitoa seinapaneelidena ja põrandakattena muudavad ruumi optiliselt suuremaks ja valgusküllasemaks. Raamige voodi päis või ümbritsege kamin, seinaplaadid lisavad isikupärase ja kaasaegse välimuse igale sisekujundustele.

 


Eelised

Meie klaasplaadid on väga praktilised igapäevaseks kasutamiseks ning on lihtsalt puhastatavad ja vastupidavad. Nõudlikumate kohtade jaoks, mida iseloomustavad kõrged temperatuurid nagu pliidi kate või kamin, on plaadid karastatud, tagamaks nende vastupidavuse.