Results

Köetavad klaaspinnad EGLAS ja THERMOVIT

Ei lumele, kondensaadile ja külmadele tubadele

EGLAS on nähtamatu küttelahendus - kondensaadist hoidumiseks, lume sulatamiseks ja mugavustunde loomiseks. Toodet valmistatakse laminaadina ning kahe- ja kolmekordse klaaspaketina.


Ülevaade

EGLASi klaasidesse on sisse ehitatud silmale märkamatu soojendussüsteem. See tagab siseruumides parema väljavaate ja mugava äraolemise. EGLAS muundab elektrivoolu soojuseks. Soojendatav pind paikneb alati klaaside vahel ning on seetõttu hästi kaitstud. Eriti hea tulemuse annab kolmekordne klaaspakett, milles suunatakse peaaegu kogu soojusenergia ainult soovitud suunas. Olenevalt eesmärgist saab soojust suunata kas väliskeskkonna või ruumi suunas; lamineeritud ühekordse klaasina ka mõlemas suunas. Toodet on võimalik juhtida erinevate temperatuuriandurite, sealhulgas ka lumedetektori, abil. 


Glasssolutions THERMOVIT ELEGANCE on karastatud, soojendusega klaas. Võimsus on just nii suur, et klaasi saab kasutada nähtamatu küttekehana, soojendusega käterätikuivatina või kondensaadivaba peeglina vannitoas pärast kuuma ja rahustavat dušši.


Kasutuskohad

EGLAS sobib eriti hästi külmadesse ja/või niisketesse ruumidesse (basseinid, vannitoad, galeriid jne) ning lume sulatamiseks klaaskatustelt. EGLAS on läbipaistev kahe- või kolmekordne klaaspakett või laminaat, millel soojendatakse ühte klaasi pinda terves ulatuses. Seda toodet kasutades on klaaskatustele võimalik lisada automaatne lume sulatamise funktsioon. Lamineeritud lahendus on saadaval sisekasutusse.


THERMOVIT ELEGANCE klaasi saab kasutada vannitoas stiilse disainiga radiaatorina või käterätiku hoidjana. Lisaks saate kasutada klaasi ka peeglina, mida saab soojendada ning see välistab kondensaadi tekkimist peegli pinnale.


Eelised

EGLAS võimaldab:

  • Väga head läbipaistvust ning loomuliku valguse kasutamist ruumides
  • Kaob jaheda aknapinna külm hingus
  • Hoiab ära kondensaadi tekke klaasidel ja sellest tuleneva hallituse tekke raamidel
  • Vähendab katuselt kukkuva jää ja lume riski
  • Hoiab klaaskatuse lumevaba
  • Vähendab ehituskulusid, kuna katusekonstruktsioon ei pea kandma tavalist lumekoormust

Kirjeldused

THERMOVIT ELEGANCE klaasist radiaatorid sobivad ideaalselt stiilsesse interjööri. Toa temperatuuri on võimalik valida vastavalt vajadusele termostaadi abil. Täpsema inforamtsiooni saamiseks avage paremalt tootekataloog.