Results

Kõrgreljeefne klaas CREA-LITE

Värviline dekoratiivklaas kasutamiseks nii siseruumides kui välispiiretes

Glassolutionsi reljeefne klaas kuulub termovormitud ja trükitud dekoratiivsete turvaklaaside perekonda ja on mõeldud kasutamiseks nii ruumis sees kui välispiiretes. Tänu muutustele oma värvis, struktuuris ja läbipaistvuses tekitab reljeefne klaas visuaalse efekti. See on ideaalne toode ruumide eraldamiseks vaheseinte või ustena, ent samuti ka seinakatte või dekoratiivtahvlitena eluruumides. Vormid, mis luuakse erinevaid kujundeid kasutades, võimaldavad originaalset ja unikaalset kompositsiooni iga projekti jaoks.


Ülevaade

Glassolutionsi CREA-LITE on dekoratiivne turvaklaas, mis on valmistatud kirka või massvärvitud klaasi pehmendamisel kõrgel temperatuuril. Tootmiseks kasutatakse isikupäraste disainidega vorme, mille abil luuakse originaalsed ja unikaalsed kompositsioonid. Pehmenenud klaas võtab vormide 3D kuju. CREA-LITE klaasi saab ka värvida klaasitrüki meetodil, andes nii võimaluse omada isikupärast ja unikaalset toodet sise-või väliskujunduses.


Kasutuskohad

Glassolutions CREA-LITE klaas sobib kasutamiseks paljude sise- ja väliskujunduselementidena, andes isikupära kõikidele ruumidele, olgu selleks siis siseuksed elutubades või dušiseinad vannitubades. CREA-LITE klaasi saab kasutada ka sisekujunduse dekoratiivelemendina, kui neid näiteks kasutada lettide või laudade pinnana, või huvitavate efektide loomiseks, kui neid kasutada seinakatetena või dekoratiivtahvlitena. Väliskujunduses, nagu näiteks fassaadid, piirded ja umbosad, muudab CREA-LITE iga hoone silmapaistvaks.


Eelised

Glassolutionsi CREA-LITE on karastatud dekoratiivne turvaklaas, mida saab kasutada väga erinevates kohtades, kaasa arvatud ohutuse seisukohalt kriitilistes kohtades. Samuti on see läbinud HS-testi. See on ideaalne toode loomingulise väljenduse jaoks, kasutades tekstuuri ja värvi erilahenduste loomiseks.