Results

Lakitud klaas DECOLITE, DECOLAQUE, VITRIO, PLANILAQUE

Glassolutions taustvärvitud klaas lisab siseruumidele värve

Glassolutions lakitud klaasid pakuvad laias valikus värve ja tekstuure, et muuta teie sisekujundus isikupärasemaks. Lakitud klaasi saab ideaalselt kombineerida moodsa ja klassikalise mööbliga ning selle värvipalett sobib hästi kokku looduslike materjalidega nagu puit, metall või kivi. Lakitud klaasiga kaetud seinad muudavad teie eesruumi või elutoa visuaalselt suuremaks, vannitoapaneelid ja köögi tööpindade tagaseinad lisavad teie ruumidele värvi.


Ülevaade

Glassolutionsi DECOLIT on läbipaistev või matt klaas, mis on (kas täielikult või osaliselt) kaetud mati või läbikumava värviga. See annab teie siseruumidele viimistletud ja elegantse välimuse. DECOLIT sarja kuulub seitse erksat värvi, kuid tellida saab ka metallikuid ja eritoone. See tähendab, et motiivide ja värvikombinatsioonide valik on lai.


 

Glassolutionsi DECOLAQUE on lakitud klaas, mille matt ja värviline välimus saadakse ülimalt vastupidava värvi kandmisel ja kuumutamisel klaasi tagumisele pinnale. Glassolutionsi sarja DECOLAQUE valikus on 26 värvi, millest 7 on saadaval metallikuna, 13 soojade ja 13 külmade toonidena. Võimalik on ka sametise viimistlusega matt versioon.


 

Glassolutionsi VITRIO on sari, mis koosneb köökidele ja vannitubadele mõeldud värvilisest taustvärvitud klaasist ning pakub efektseid lahendusi seintele, tööpindadele, piiretele jm. Seda klaasi on saadaval 46 standardvärvitoonis ning erinevate visuaalsete tulemuste saamiseks on võimalik lisada sädelevaid efekte. Glassolutions VITRIO klaasi saab kasutada igas siseruumis. Turvalisuse tagamiseks on seda võimalik karastada, seepärast sobib see hästi ka nõudlikumatesse kohtadesse, näiteks vannitubade ja köökide viimistlemiseks. 


Glassolutionsi PLANILAQUE EVOLUTION on taustvärvitud klaas, mille matt ja toonitud välimus saadakse ülimalt vastupidava värvi kandmisel ja sulatamisel klaasi tagumisele pinnale. PLANILAQUE EVOLUTION sarja kuulub 12 värvi – viis heledat tooni, mis on kontrastiks julgematele värvidele, aga ka intensiivne must ja sügav hall.

 


Kasutuskohad

Valgust peegeldav taustvärvitud klaas täiustab iga siseruumi ning selle kasutusvõimalused on ammendamatud alates kontoritest ja kauplustest kuni hotellide ja muuseumideni. See toode sobib hästi klaaspaneelideks, aga ka siseuste ja elutoasisustuse valmistamiseks. Kuna taustvärvitud klaas talub kuumust ja niiskust, saab seda kasutada ka sellistes nõudlikes kohtades nagu köögi töötasapinnad või tagaseinad ning vannitoas tavaliste plaatide asemel.


Eelised

Suur värvivalik võimaldab luua isikupäraseid kujundusi. Soojadest ja külmadest toonidest koosnev värvivalik teeb taustvärvitud klaasist ideaalse toote erinevate ruumide kujundamiseks. Glassolutions taustvärvitud klaasi on väga lihtne puhastada ja hooldada, selleks on vaja vaid pehmet puhast lappi. Klaasi täiuslikult sile pind pärsib bakterite levikut, mistõttu see on ideaalne teie enda ja kodu puhtuse hoidmiseks. 


Käsitlemine & töötlemine