Results

Päikesekaitseklaas COOL-LITE XTREME

Multifunktsionaalne päikesekaitseklaas koos energiasäästu omadusega

COOL-LITE XTREME klaas on multifunktsionaalne päikesekaitsetoode, mis leiab kasutust fassaadides, akendes ja klaaskatustes. 


Ülevaade

COOL-LITE XTREME klaas ühendab endas kaasaegse kõrgtehnoloogilise katte eelised eriti neutraalseks päikesekaitseklaasiks. COOL-LITE XTREME on hea valik mugavama sisekliima loomiseks ülekuumenemise ärahoidmise ning samaaegselt ruumi soojuskadude vähendamise kaudu. Samuti vähenevad kulutused ruumi jahutamisele suveperioodil.

  1. COOL-LITE XTREME 60/28 ja XTREME 60/28 II on kõrgselektiivne kombineeritud omadustega päikesekaitseklaas. Tegemist on tehniliselt väga kõrgetasemelise tootega, mille valguse läbivuse ja energia koguläbivuse suhe on 2,3. Kasutatakse kohtades, kus soovitakse vähendada siseneva päikesesoojuse hulka, kuid lasta sealjuures läbi võimalikult palju nähtavat valgust.
     
  2. COOL-LITE XTREME 70/33 II on Saint-Gobain Glassolutions uus kõrgselektiivne kombineeritud omadustega päikesekaitseklaas. Tegemist on väga kõrge valguseläbilaskvuse ja ja samas suurepärase päikeskaitse omadustega klaasiga. COOL-LITE XTREME 70/33 II on väga tõhus päikesekaitseklaas, mis võimaldab kasutada optimaalsel määral päevavalgust.

     
  3. COOL-LITE XTREME 50/22 II on on kõrgtehnoloogiliste päikesekaitseklaaside üks viimastest uuendustest, mille kate on kantud kirkale float klaasile vaakummagnetronseadme abil ning on esimesi karastatavaid kolmekordse hõbekattega päikesekaitseklaase Euroopa turul, mille suurepärane selektiivsustegur (valguse läbivuse suhe kogu energia läbivusse) on 2.24.

Kasutuskohad

COOL-LITE XTREME päikesekaitsetooted leiavad laialdast kasutust fassaadides, akendes ja klaaskatustes. Need klaasid sobivad kasutamiseks nii elamu- kui kommertsehituses - näiteks kontorihoonetel, kaubanduskeskustes, koolides, haiglates jne. Täisklaasfassaadide puhul on harmoonilise lõpptulemuse saamiseks soovitav ka umbosad klaasida sama välisklaasiga paketiga. Silmas tuleb pidada, et umbosa paketis peavad mõlemad klaasid termilise purunemise vältimiseks olema karastatud ning klaaspaketi taga peab olema tagatud piisav ventilatsioon.


Eelised

COOL-LITE XTREME klaasid ühendavad endas kaasaegse kõrgtehnoloogilise katte eelised eriti neutraalseks päikesekaitseklaasiks:

  • kõrge valguse läbilaskvus ning madal päikesefaktor, mis vähendab tavalise energiasäästuklaasiga võrreldes oluliselt ruumi kanduvat päikeseenergia hulka. 
  • suurepärane Ug väärtus
  • neutraalne tulemus valguse läbivuse ja välise peegelduse osas.

COOL-LITE XTREME on hea valik mugavama sisekliima loomiseks ülekuumenemise ärahoidmise ning samaaegselt ruumi soojuskadude vähendamise kaudu. Samuti vähenevad kulutused ruumi jahutamisele suveperioodil.