Results

LED Peegel DESIRE

LED-peeglid muudavad oma rahustavate ja soojade valgustitega teie vannitoa spaaks

Laske end inspireerida Glassolutions vannitoa ideedest. LED-peegliga saate imelise spaa-kogemuse osaliseks. Tänu oma mahedatele LED-valgustitele muudab Glassolutions uusim valguslahendus teie vannitoa spaaks ning loob lõõgastava ja intiimse õhkkonna. Spetsiaalsed hajutatud valgusega LED-lambid ühendavad valgustatud peegli ja sisekujunduse dekoratiivelemendid. LED-peegel on ideaalne vannitoa peeglina, kuid seda saab kasutada ka buduaaripeeglina magamistoas.


Ülevaade

Kõik Glassolutions valgustatud peeglid on toodetud MIRALITE PURE peeglile. Standardne LED- peegel on ideaalne täiendus igasse ruumi, sobides täiuslikult vannitoapeegliks, kuid seda on võimalik kasutada kõikjal, kus soovitakse lähtuda minimaalsest kujundusest. Tänu oma kaasaegsele disainile sobib standardne valgustatud peegel igasuguse kodukujundusega ning võib muutuda ka täiesti iseseisvaks kujunduselemendiks.


DESIRE on uus disainlampidega kaasaegne peegel, mis on loodud koostöös arhitekti ja sisekujundaja, hotelli- ja spaaspetsialisti Fabrice Knolliga. Erinevate mustrite mahe LED-valgustus loob stiilse sisekujunduse mistahes ruumi. Esialgselt mõeldud vaid vannitubadesse, saab DESIRE peeglit tegelikult kasutada ka magamistubades ja kontorites ehk praktiliselt kõikjal, kus on nõutud moodsat sisekujundust.

 


Kasutuskohad

Oma iseloomuliku spaad meenutava õhustiku tõttu oli Glassolutions valgustatud peeglite sari algselt mõeldud hotellitubadesse. LED-lambid pakuvad uusi sisustusideid vannitoa valgustamiseks, luues nii intiimse ja lõõgastava keskkonna. LED-valgustusega peeglid sobivad ideaalselt vannitoapeegliteks, kuid neid saab kasutada ka magamistubades buduaaripeeglitena ja kontorites dekoratiivpeeglitena.


Eelised

Glassolutionsi LED-peegli võtmeomaduseks on tüüpiline hajutatud valgus. Nende hubane ja soe valgus muudab hommikuse ärkamise kergemaks ning aitab õhtuti lõõgastuda ja stressi leevendada.

Valgustatud peeglid on valmistatud MIRALITE PURE klaasist, ei sisalda toksilisi aineid ning  hoiavad siseruumide õhukvaliteeti. Lisaks on MIRALITE PURE äärmiselt keskkonnasõbralik, tänu oma vähenenud ökoloogilisele jalajäljele, kuna selle koostises on 30% taaskasutatud klaasi.


Referentsobjektid

Hotell Ampère Pariisis tõi spaa-maailma oma vannitubadesse. Vannituba on muudetud mahedaks heaolu paigaks ja rahustavaks oaasiks, kus tehnoloogia on seotud disainiga.


Käsitlemine & töötlemine

Fabrice Knoll on arhitekt ja disainer, tuntud kui uuenduste otsija ja uute trendide ettenägija. Ta toetas DESIRE projekti, kuna tal on sügav huvi inimliku dimensiooni lisamisel igasse oma arhitektuurilisse või tööstuslikku loomingusse. DESIRE esindab selle koostöö tulemust, kus tehnoloogia ühineb disainiga, rõhutades eelkõige inimeste heaolu.