Results

Klaaspaketi vaheliist SWISSPACER "Soe serv"

SOOJA SERVA VAHELIISTU LAHENDUS ENERGIATÕHUSATELE AKENDELE JA FASSAADIDELE

SWISSPACERi sooja serva vaheliistu kasutatakse klaastahvlite eraldamiseks kahe- või kolmekordsetes klaaspakettides.

Isoleerivaid klaaspakette on seni toodetud metallist (tavaliselt alumiiniumist) vaheliistudega.
Alumiiniumi ülimalt kõrge soojusjuhtivuse tõttu tekib klaaspaketi välisservadesse tohutu termiline sild. Tagajärjeks on kondenseerumine või hallituse teke klaasi serva ümber, heaolu vähenemine ja täiendav soojuskadu. Soojusisolatsiooni vaheliistuga (nn: "soe serv") saab kogu akna soojusülekannet (Uw) parandada ja vähendada kondenseerumist ning vältida ebatervisliku hallituse moodustumist. Tänu sellele raamide, eriti puitraamide, pikaealisus suureneb drastiliselt. SGG SWISSPACER, on SAINT-GOBAINI kõrgtehnoloogiline toode, mis koosneb isoleerivast klaaskiududega tugevdatud polümeer plastisisaldusega komposiitmaterjalist, mis on täielikult taaskasutatav materjal.

SWISSPACER vähendab küttekulusid kuni 5% ja seeläbi väheneb ka CO2-heidete kogust.


Eelised

SWISSPACERI SOOJUSISOLATSIOONI EELISED:

  • SWISSPACER on „sooja serva“ süsteem, mis tagab klaasi servas suurepärase isolatsiooni. Tänu sellele ei pääse talvel soojus välja ja suvel ei tungi soovimatu soojus sisse.
  • Termilise silla efekti saab vähendada 50–60%, vastavalt raami materjalile ja tüübile.
  • Akna Uw väärtust saab parandada 10% võrra või kuni 0,3 W / mK
  • Klaaskiuga tugevdatud spetsiaalne komposiit kõrgeimatele nõudmistele mehaanilise ja termilise vastupidavuse suhtes kuni 100 ° C
     
  • Äärmiselt õhuke metallfoolium tagab mõlemat tüüpi gaasitiheduse ja suurepärase nakkuvuse.
  • SWISSPACER omadused kestavad kaua. Kõikides SWISSPACER vaheliistudes kasutatakse kõrgtehnoloogilist gaasitõket, tänu millele on välistatud gaasi väljalekkimine ja veeaurude sattumine klaaspaketti läbi vaheliistu. Kui vaheliist ei tõkesta niiskuseaurude edasikandumist ning ei isoleeri gaasi lekkimist, siis klaaspaketi energiatõhusus väheneb ja muutub aja jooksul olematuks. SWISSPACER on püsiv lahendus.
  • Desikantide pikaajaline väljakujunenud ja kontrollitud kasutamine
  • Mehaanilised omadused ja vorm võimaldavad töödelda samamoodi ja kasutada samu klaaspaketi seadmeid nagu tavaliste alumiiniumist vaheliistude puhul. Swisspaceri vorm on sama mis tavalisel alumiinium liistul ja sellega on saavutatav täiuslik 90 ° nurk kasutades nurgaklahve või painutusmasina

Kirjeldused

Kasutuskohad

​​​​​​

SWISSPACER võib olla integreeritud igat tüüpi klaaspaketti, jättes klaaside funktsioonid muutumatuks. Tänu oma suurele mehaanilisele ja termilisele vastupidavusele sobib eriti hästi kasutamiseks katuseklaasides või fassaadipakettides.