Results

LED-valgustusega dušiseinad INSPIRATION

Eksklusiivsed LED-valgustusega dušiseinad muudavad vannitoa spaaks

Glassolutions LED-dušiseinad on kombinatsioon tehnoloogiast ja disainist. Unikaalsed LED-valgustid loovad rahustava ja sooja õhustiku, muutes vannitoa spaaks. Raamideta dušiseinad lisavad vannitoadisainile valgust ja luksust, sobides kõikvõimalike sisekujunduslahendustega.


Ülevaade

Loodud koostöös arhitekti, disaineri, hotelli- ja spaaspetsialisti Fabrice Knolliga, on INSPIRATION uue põlvkonna valgustitega dušisein. Kõik meie disainlahendused sobivad igasse vannituppa ning hajutatud LED-valgus pakub teile igapäevast spaa-elamust.


Kasutuskohad

Tänu unikaalsele spaad meenutavale õhkkonnale olid Glassolutionsi valgustatud dušiseinad algselt mõeldud hotellitubadesse. Klaasi selgus muudab vannitoad optiliselt suuremaks ja iseloomulik LED-valgustus pakub uusi ja värskeid vannitoa sisustusideid. Eramajades muudavad LED-dušiseinad vannitoa tõeliselt lõõgastavaks oaasiks - teie isiklikuks spaaks.


Eelised

INSPIRATION valgustitega dušiseinad täiendavad DESIRE LED-peeglite kollektsiooni, mille on samuti loodud Fabrice Knoll poolt. Vannitoa valgustatud peegel muudab teie vannitoa spaaks tänu oma hubastele LED-lampidele.


Referentsobjektid

Pariisis asuv Hotel Ampère on toonud spaa ka oma hotellitubadesse. Vannitoad on muudetud õdusateks heaolu oaasideks, kus on ühildatud tehnoloogia ja disain.


Käsitlemine & töötlemine