Results

Päikesekaitseklaas COOL-LITE K

Multifunktsionaalne päikesekaitseklaas soojusmugavuse tagamiseks

COOL-LITE K on täiustatud päikesekaitseklaas, mis tagab samal ajal suurepärase soojusisolatsiooni ja kõrge naturaalse valguse läbilaskvuse. COOL-LITE K klaasi on soovituslik karastada, et saavutada parem selektiivsus ja tipptasemel Ug-väärtus. See vähendab säästvalt vajalikke jahutus-, kütte- ja valgustuse vajadusi, tulemuseks on mugav toatemperatuur - igal aastaajal


Ülevaade

COOL-LITE KN 166 II laiendab olemasolevat K-kattekihtide valikut:

  • Jumbo suurus (PLF): 6000 x 3210 mm
  • Jagatud mõõtmed: saadaval soovi korral
  • Aluspind: SGG PLANICLEAR
    SGG PARSOL roheline
  • Paksused: standard: 6, 8 ja 10 mm,
    muud paksused nõudmisel

Kasutuskohad

COOL-LITE K tänu oma elegantsele ja elavale välimusele sobib see ideaalselt igat tüüpi fassaadiga, andes hoonele üheaegselt eristuva noodi ja dünaamika. Seda kasutatakse enamasti fassaadidel, kuid seda saab kasutada ka katuseakente, kontorihoonete, kaupluste jms katuse klaasidel.

COOL-LITE K on täiuslik pinnakate ehitusturul, mis on neutraalse peegeldustooniga ning parandab oma päevavalguse filtreerimis omadustega elanike visuaalset mugavust ja heaolu. Seega sobib hästi kasutamiseks kodudes, villades, korterites, suletud terrassidel jne. 
 


Eelised

Väga ökonoomne ja energiasäästlik lahendus, mis tagab oma päikesekaitse funktsiooniga tervislikuma töökeskkonna siseruumides. See vähendab hoone jahutuskoormusi ja kliimaseadmete maksumust, on keskkonnasõbralikum, kuna vähendab primaarenergia kasutamist ja sellega seotud CO2 heitkoguseid.

Standardses IGU-s koos 16mm vaheliistu ja argoon gaasiga täidetud vahekambriga on võimalik saavutada 1,0 W / m²K Ug-väärtus. Selle tulemuseks on suurepärane päikesekaitse ja loomuliku kõrge valguse läbilaskvus.


Käsitlemine & töötlemine

COOL-LITE K pakub palju töötlemisvõimalusi:

- Klaaspakett
   Klaaspaketis tuleb Cool-Lite K kiht alati lisada isoleeritud kambri õõnsuse suunas pinnale 2

- Termiline töötlus
   Toimimiseks peab see olema kuumtöödeldud (karastatud või termotugevdatud)

- Lamineerimine
   Seda saab lamineerida kattega, mis ei puutu kokku PVB-kilega.
   (Enne lamineerimist tuleb kuumtöödelda)