Results

Massvärvitud klaas PARSOL ja PARSOL ULTRA GREY

PARSOL on massvärvitud klaas, mida toodetakse sarnaselt kirka PLANICLEAR klaasiga

PARSOL klaasi näol on tegemist massvärvitud klaasiga, mille toon muutub paksuse suurenedes intensiivsemaks. PARSOL klaasi värvitoonideks on hall, pruun ja roheline ning PARSOL ULTRA GREY on intensiivse tumehalli tooniga klaas. Massvärvitud klaase võib kasutada nii päikesekaitseks kui ka sisekujunduses.


Ülevaade

PARSOL sobib kasutamiseks nii päikesekaitseklaasina kui ka sisekujunduslikel eesmärkidel. Päikesekaitse aspektist lähtudes on parimaks valikuks roheline, kuna nii saavutatakse optimaalseim tasakaal nähtava valguse läbivuse ja soojusenergia blokeerimise vahel. Hall ja pruun klaas neelavad koos soojusenergiaga ka samas suurusjärgus valgust, mis võib osutuda väikese aknapinna puhul häirivaks. Kõikidele toonitud klaasidele on omane madal nähtava valguse peegeldustegur, mis on tunduvalt väiksem enamuse päikesekaitseklaaside vastavatest näitajatest. Massvärvitud päikesekaitseklaaside kasutamisel fassaadis on vajalik klaasi karastamine, mis elimineerib termilise purunemise võimaluse. Sisekujunduses leiab enim kasutust hall ja pruun PARSOL ning intensiivse tumehalli tooniga PARSOL ULTRA GREY.


Eelised

PARSOL klaase saab töödelda, karastada ja lamineerida nagu tavalist float-klaasi.

PARSOL võimaldab:

  • Vähendada päikese soojusenergia kandumist hoonesse: saate säästa jahutamise arvelt
  • Annab arhitektidele laialdased võimalused hoonete välisilme kujundamiseks. PARSOL klaase on võimalik painutada, taustvärvida ning katta siiditrükitud mustriga.
  • Hoonetel on võimalik saavutada umbosale ning visiooniosale sarnane väljanägemine kasutades mõlemas sama PARSOL klaasi.

Kirjeldused

PARSOL brošüüri leiate paremal olevast menüüst.


Käsitlemine & töötlemine

Termilise purunemise vältimiseks soovitame PARSOL klaasid karastada.

PARSOL pronks

PARSOL roheline

PARSOL hall

PARSOL ULTRA GREY 4mm

PARSOL ULTRA GREY 6mm


Referentsobjektid

Eesti Energia hoone

Eesti Energia roheline maja