Results

Mõraefektiga klaas

Pragunenud jää klaas võimaldab lisada oma kodule stiili ja kunstipärast varjundit

Glassolutions purunenud jää klaaside sarjaga saate muuta eluruumid isikupärasemaks. Eksklusiivne mõranenud klaasi efekt, mis on iga klaasi puhul erinev, annab toote, mille sarnast kuskilt mujalt ei leia. Dekoratiivset efekti saab suurendada, valides värvilised klaasid, elliptilised kujundid või ümarad servad. Sobides ideaalselt igasse ruumi, kaunistab ja kaitseb purunenud jää klaas iga mööblieseme pinda, eriti laudu.


Ülevaade

Glassolutions CRACKED ICE on lamineeritud klaas, mis koosneb kolmest klaasikihist. Keskel, ümbritsetuna float- või karastatud klaasist, asub purustatud  karastatud klaasi kiht. CRACKED ICE on dekoratiivtoode, mis on ideaalne kasutamiseks nii siseruumides kui välispiiretes.


Kasutuskohad

Pragunenud jää klaas annab tänu oma mõraefektile unikaalse visuaalse väljanägemise igale interjöörile. Pole oluline, kas mõraefektiga klaasi kasutatakse eramajades, kontorites või poodides – klaas sobib ideaalselt sisekujunduselemendiks, eriti lauaplaatideks, riiuliteks ja kujunduselementide klaasimiseks.


Eelised

Pragunenud jää klaas loob visuaalse efekti ja annab värvi igasse ruumi. See sulandub nii traditsionaalse kui kaasaegse sisekujundusega ning sobib iga kodukujunduses kasutatava värvi ja materjaliga.