Results

Musterklaas MASTERGLASS

Glassolutionsi musterklaasides on ühendatud valguse läbilaskvus ja privaatsus

Glassolutionsi musterklaasi valik on lai ning see klaas sobib nii klassikaliseks kui ka moodsaks sisekujunduseks. Sarja on võimalik ideaalselt kohandada nii sise- kui ka väliskeskkondadele. Seda saab kasutada vaheseinte, aga ka siseuste ja dušikabiinide valmistamiseks, mis pakuvad privaatsust ja lasevad läbi valgust.


Ülevaade

MASTERGLASSi ainulaadse tekstuuri saamiseks valatakse klaas kahe reljeefse silindri vahele ja rullitakse. See ülitäpne toiming toob välja mustrite peensuse. Glassolutionsi sari MASTERGLASS koosneb kuuest mustrist. Erksad geomeetrilised mustrid on trükitud klaasile ning on läbipaistval või läbikumaval matil taustal.


Glassolutions Baltiklaas laovalikus on järgmised musterklaasid:

  • 4mm CREPI kirgas

 Crepi Kirgas

  • 4mm KURA kirgas

Kura Kirgas

  • 4mm ORNAMENT 521 kirgas

Ornament 521 Kirgas

Kõiki teisi musterklaase pakume vaid projektipõhiselt.


Kasutuskohad

Glassolutionsi musterklaas sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Selle kasutusalad on ammendamatud – kodudest kontoriteni, poodidest hotellide ja restoranideni. See toode sobib ideaalselt kontori vaheseinteks, aga ka kasutamiseks dušikabiinides ja vannitoas või üleni klaasist valmistatud ja raamitud ustel, et tagada privaatsus ja valguse läbilaskvus. Seda saab kasutada ka elutoa- ja kirjutuslaudade, magamistoa riiulite või garderoobide valmistamisel. Glassolutionsi musterklaasi on välitingimustes võimalik kasutada akende ja fassaadi klaasimiseks ning rõdupiirete, trepiastmete ja põrandapaneelidena.


Eelised

Glassolutionsi musterklaaside valik on väga lai ning aitab teie ruume kujundada ja isikupäraseks muuta. Klaaside ainulaadse esteetilise välimuse tõttu sobib neid kasutada nii klassikalises kui ka moodsas sisekujunduses.

Glassolutionsi musterklaas hajutab valgust. Mustrist olenevalt väheneb nähtavus läbi klaasi, mis aitab privaatsust luua.