Results

Päikesekaitseklaas COOL-LITE SKN ja XTREME

Multifunktsionaalne päikesekaitseklaas koos energiasäästu omadusega

COOL-LITE SKN ja XTREME klaasid on multifunktsionaalsed päikesekaitsetooted, mis leiavad kasutust fassaadides, akendes ja klaaskatustes. Karastatav ning mittekarastatav klaas on loodud kõrvuti kasutamiseks ning seetõttu on nende väljanägemine viidud võimalikult lähedaseks. 


Ülevaade

COOL-LITE SKN ja XTREME klaas ühendab endas kaasaegse kõrgtehnoloogilise katte eelised eriti neutraalseks päikesekaitseklaasiks. COOL-LITE SKN ja XTREME on hea valik mugavama sisekliima loomiseks ülekuumenemise ärahoidmise ning samaaegselt ruumi soojuskadude vähendamise kaudu. Samuti vähenevad kulutused ruumi jahutamisele suveperioodil. 

  1. COOL-LITE SKN 176 ja SKN 176 II on Saint-Gobain Glassolutions uusim päikeskaitse- ja energiasäästuklaas. Antud klaasil on suur selektiivsustegur, mis tähendab, et see klaas ühendab suurepärase päikeskaitse koos kõrge valgusläbilaskvusega. COOL-LITE SKN 176 on neutraalse välimusega, mistõttu on ruumid sama arvarad ja valged kui tavapäraselt. COOL-LITE SKN 176 on ideaalne valik, kui nõutakse kõrget valguse läbilaskvust koos madala g-väärtusega.
  2. COOL-LITE SKN 165 ja 154 ja SKN 165 II, 154 II on kõrge valguse läbilaskvuse ning madala päikesefaktoriga kombiklaas, mis vähendab tavalise energiasäästuklaasiga võrreldes oluliselt ruumi kanduvat päikeseenergia hulka. COOL-LITE SKN 165, 154 on kasutatav ilma täiendava töötluseta, COOL-LITE SKN 165 II, 154 II kasutatakse karastatuna või termiliselt tugevdatuna. Klaaspaketi koostises on päikesekaitseklaas alati välimine klaas kattega 2. pinnal.
  3. COOL-LITE XTREME 60/28 ja XTREME 60/28 II on kõrgselektiivne kombineeritud omadustega päikesekaitseklaas. Tegemist on tehniliselt väga kõrgetasemelise tootega, mille valguse läbivuse ja energia koguläbivuse suhe on 2,3. Kasutatakse kohtades, kus soovitakse vähendada siseneva päikesesoojuse hulka, kuid lasta sealjuures läbi võimalikult palju nähtavat valgust.
  4. COOL-LITE XTREME 70/33 II on Saint-Gobain Glassolutions uus kõrgselektiivne kombineeritud omadustega päikesekaitseklaas. Tegemist on väga kõrge valguseläbilaskvuse ja ja samas suurepärase päikeskaitse omadustega klaasiga. COOL-LITE XTREME 70/33 II on väga tõhus päikesekaitseklaas, mis võimaldab kasutada optimaalsel määral päevavalgust.
  5. COOL-LITE XTREME 50/22 II on on kõrgtehnoloogiliste päikesekaitseklaaside üks viimastest uuendustest, mille kate on kantud kirkale float klaasile vaakummagnetronseadme abil ning on esimesi karastatavaid kolmekordse hõbekattega päikesekaitseklaase Euroopa turul, mille suurepärane selektiivsustegur (valguse läbivuse suhe kogu energia läbivusse) on 2.24.

 


Kasutuskohad

COOL-LITE SKN ja XTREME päikesekaitsetooted leiavad laialdast kasutust fassaadides, akendes ja klaaskatustes. Need klaasid sobivad kasutamiseks nii elamu- kui kommertsehituses - näiteks kontorihoonetel, kaubanduskeskustes, koolides, haiglates jne. Täisklaasfassaadide puhul on harmoonilise lõpptulemuse saamiseks soovitav ka umbosad klaasida sama välisklaasiga paketiga. Silmas tuleb pidada, et umbosa paketis peavad mõlemad klaasid termilise purunemise vältimiseks olema karastatud ning klaaspaketi taga peab olema tagatud piisav ventilatsioon.


Eelised

COOL-LITE SKN ja XTREME klaasid ühendavad endas kaasaegse kõrgtehnoloogilise katte eelised eriti neutraalseks päikesekaitseklaasiks:

  • kõrge valguse läbilaskvus ning madal päikesefaktor, mis vähendab tavalise energiasäästuklaasiga võrreldes oluliselt ruumi kanduvat päikeseenergia hulka. 
  • suurepärane Ug väärtus
  • neutraalne tulemus valguse läbivuse ja välise peegelduse osas.

COOL-LITE SKN või XTREME on hea valik mugavama sisekliima loomiseks ülekuumenemise ärahoidmise ning samaaegselt ruumi soojuskadude vähendamise kaudu. Samuti vähenevad kulutused ruumi jahutamisele suveperioodil.Referentsobjektid

ERR raadiomaja

Vana raadiomaja uus ilme on ekstreemselt kaunis