Results

Peegeldusvastase kattega klaas VISION-LITE

Peegeldusvastase pinnakattega klaas pakub maksimaalset läbipaistvust ja suurepärast vaadet läbi klaasi

Meie peegeldusvastase kattega klaaside sari vähendab nähtava valguse peegeldumist, pakkudes väga kõrget läbipaistvust ja väga madalat tagasipeegeldust. Peegeldusvastase efekti saavutamiseks tuleb klaas katta mõlemalt küljelt, mis annab teile selge vaate nii seest kui väljast. See muudab meie peegeldusvastase kattega klaasid parimaks lahenduseks poeakendele ja näitusesaalidele, muuseumidele ja vitriinidele, terrassiga staadionitele ja panoraamvaatega restoranidele, televisiooni- ja salvestusstuudiotele, loomaaedadele ja akvaariumitele.


Ülevaade

Glassolutions VISION-LITE on peegeldusvastase kattega klaas, mis vähendab märkimisväärselt valguse peegeldumist klaasi pinnalt. Peegeldusvastase efekti saavutamiseks tuleb klaas katta mõlemalt küljelt. VISION-LITE on kattega klaas, mis on kaetud läbipaistva metallioksiidi kihiga ning töödeldud mõlemalt küljelt, et saavutada peegeldumisvastane efekt.


Kasutuskohad

Meie peegeldumisvastase kattega klaas on ideaalne kasutamiseks nii siseruumides kui välispiiretes. Nende läbipaistvus annab klaasile ideaalse läbinähtavuse ning tänu paljudele erinevatele töötlemisviisidele saab seda kasutada mitmetes kohtades. Peegeldusvastase kattega lamineeritud turvaklaas on ideaalne poeakendele, peegeldusvastast heliisolatsiooniga klaasi saab kasutada vaheseintes ja karastatud peegeldusvastane klaas on ideaalne valik panoraamvaatega restoranidele ja terrassiga staadionitele.


Eelised

Glassolutions VISION-LITE klaas peegeldab 10 korda vähem valgust kui tavaline klaas. Valguse peegeldumine on tüüpiliselt 8%. Parema nähtavuse saavutamiseks eemaldab VISION-LITE peaaegu kogu peegelduse peegeldades tagasi vaid 1%.