Results

Peeglid MIRALITE PURE ja MIRALITE NATURA

Tootesari moodsatest peeglitest, mis peegeldavad teie loovust ja stiili

Kui soovite teada, kuidas ruum suuremaks muuta, on peeglid ideaalseks vastuseks. Glassolutions peeglid muudavad mis tahes ruumi suuremaks ja valgusküllasemaks, seinapeeglid toovad valguse teie koridoridesse ja esikutesse ning täispikkuses peegel võib muutuda järgmiseks seinakaunistuseks. Avastage Glassolutions peeglitesari, mis sobivad kodukujunduses ideaalselt vannitoapeegliteks ning dekoratiivpeegliteks.


Ülevaade

MIRALITE PURE on esimene „roheline“ peegelklaas, millele on antud ökotoote sertifikaat (EDP) ja mis on läbinud täistoote olelustsükli analüüsi (LCA). Klaasis pole toksilisi aineid, mis muudab selle toote mitte ainult vastupidavaks ja ohutuks, vaid ka keskkonnasõbralikuks. MIRALITE PURE on ideaalne peegel igasse ruumi, elutubadest vannitubadeni. Et peegel sobiks ruumikujundusega saab seda muuta isikupäraseks erinevate kujude ja suurustega.

 MIRALITE NATURA on hästi naturaalse tooniga peegel, mis tekitab ustavamat ja loomulikumat peegeldust kui traditsiooniline peegel. Kunstlik valgustus pole riietusruumides ja vannitubades alati inimese parim sõber. Mõnda tüüpi valgustus, eriti LED ja halogeen, loovad külma atmosfääri. MIRALITE NATURA loodud selleks, et kõike seda muuta. Kare külm valgus on spetsiaalselt välja töötatud filtriga tasakaalustatud ja pehmem valgusepeegeldus muudab peegelduse realistlikumaks ja meeldivamaks.
 


Kasutuskohad

Glassolutions peegleid saab lõigata sobivasse suurusesse, mistõttu saab neid kasutada väga erinevatel eesmärkidel. Seinapeeglid ja põrandapeeglid on ideaalseks sisekujunduselemendiks elutubades ja magamistubades. Vannitoapeeglid ja dušipeeglid muutuvad kujunduse lemmikelemendiks, samas kui täispikkuses peeglid on ideaalseks lahenduseks siseustele. Väliskujunduses saab peegleid kasutada ka poodide ja salongide fassaadidel. Lisades peegli kodukujundusse loote tubadesse unikaalse stiili.


Eelised

Tänu oma väljanägemisele sobib Glassolutions peegel teie kodu igasse ruumi ning sobib kasutamiseks väga erinevatel eesmärkidel. Kui otsite peeglit oma vannituppa või garderoobi, või soovite lisada modernset mööblit oma tubadesse, valige Glassolutions peeglid, mis sulanduvad märkamatult igasse ruumi.

Et tuua valgust oma siseruumidesse on võimalik valida erineva suuruse ja kujuga peegleid. Kõik peeglid lõigatakse sobivasse suurusesse ning nende kvaliteet ja vastupidavus jäävad endiseks, mis on testitud vastu pidama korrosioonile, kriimustustele, kulumisele ja niiskusele.


Kirjeldused

Miralite Pure ja Miralite Natura kataloogid leiad paremal menüüs.