Results

Prinditud klaas PICTUREit, LITEX PIX, VIEWGLASS, STADIP PRINT

Trükitud klaasi abil saate oma siseruume kujundada ja elavdada

Trükitud klaas võimaldab teil kohandada ruume ning kujundada fassaadide, vaheseinte ja fuajeede välimust. Klaasile trükitud fotod rõhutavad ruumi omapära, lisavad värvide sära ning võimaldavad mängida klaasi läbipaistvuse ja valguse murdumisega. Andke digitrükitud klaasiga oma sise- ja välisruumidele isikupära.


Ülevaade

Glassolutions PICTUREit on karastatud klaas, mille ühele küljele on trükitud kujutis. Trükkimise käigus kantakse klaasile kõrge temperatuuriga emailkate. Selle tehnika abil on võimalik igat tüüpi klaasile trükkida püsivaid kujutisi, fotosid ja teksti. Erinevaid värve kasutades saab lasta loomingul lennata. Nüüd on ka tavalistele klaastoodetele võimalik kvaliteetselt trükkida logosid, märke, pilte ja kujutisi.


Glassolutionsi LITEX PIX on klaas, millele on orgaanilise tindiga trükitud digitaalne kujutis. Glassolutions LITEX PIX pakub uusi võimalusi teie vaheseinte ja uste kujundamiseks ja siseruumide elavdamiseks. See on püsiv lahendus klaaside isikupäraseks muutmisel, mis sobib nii sise- kui ka väliskujundusse (kui kasutatakse klaaspaketti).


Glassolutionsi VIEWGLASS on läbipaistvale PET vahekihile trükitud lamineeritud klaas. Glassolutions VIEWGLASS eesmärk on hoogustada kunsti kaasamist ehitistes. 


Glassolutionsi STADIP PRINT on lamineeritud klaas, mis sisaldab trükitud PVB-kilet (polüvinüülbutüraal). Glassolutionsi klaasid STADIP PRINT võimaldavad paigaldada teie valitud pildi klaaslehtede vahele nii, et klaasi läbipaistvus säilib ja loomulik valgus pääseb läbi ning trükitud alad ei muutu seejuures ähmaseks.


Kasutuskohad

Trükitud klaasi kena välimus võimaldab anda igale siseruumile ainulaadse ilme. See sobib ideaalselt sõnumite kandmiseks fassaadidele, piiretele ja akendele, asugu need väljas või sees. Hoone ustel ja vaheseintel kasutatav trükitud klaas aitab muuta isikupäraseks iga ruumi alates köögist kuni magamistoani. 


Eelised

Glassolutions ei paku mitte ainult uut moodust oma ruumide isikupäraseks muutmisel, vaid teeb need teie lemmikpildi abil ainulaadseks.  Peale selle, et värvid kumavad läbi, pääseb ka valgus endiselt eluruumidesse.