Results

Siiditrükitud klaas SERALIT

Siiditrükitud klaas sobib ideaalselt loominguliseks disainiks

Glassolutionsi siiditrükitud mustriga klaas on sise- ja välistingimustes kasutamiseks mõeldud karastatud isikuturvaklaas, millele saab värve lisades personaalsust anda. Siiditrükitud klaas tekitab ainulaadseid efekte, mille puhul on võimalik värvitoonide ja mustrite läbipaistvusest või läbikumavusest olenevalt kujundust esile tõsta.


Ülevaade

SERALIT EVOLUTION on matt või läbikumav klaas, millel on värvilisest keraamilisest emailkattest muster. See kantakse klaasile siiditrüki meetodil. Emaili töödeldakse väga kõrgel temperatuuril, nii et see sulab klaasi pinnale, muutes selle erakordselt vastupidavaks. SERALIT EVOLUTION on karastatud isikuturvaklaas.


Kasutuskohad

Siiditrükitud klaasi on võimalik kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. Fassaadidele paigaldatuna tagab siiditrükitud klaas hea nähtavuse seestpoolt väljapoole ning kaitseb pimestava valguse eest. Kuna tootes on ühendatud turvalisus ja valguse läbilaskvus, saab seda kasutada tänavatel, näiteks reklaam- või infotahvlitena, aga ka sisetingimustes, näiteks uste, vahe- ja dušiseintena ning mööblis.


Eelised

Glassolutions SERALIT on tellimusel valmistatav karastatud klaas, mis vastab standardile EN 12150. Selle vastupidavuse ja turvalisuse näitajad on sarnased karastatud klaasiga. Nii fassaadidel kui ka sisekeskkonnas püsivad värvitoonid aja jooksul täiesti stabiilsena.

Mustri- ja värvivalik on ääretult lai. Eriprojektide jaoks on võimalik tellida ka enda kujundusega mitmevärvilisi klaase. Fassaadidel suurendab Glassolutionsi SERALIT klaapakettide päikesekaitseomadusi.


Kirjeldused

SERALIT EVOLUTION saab kombineerida järgmiste klaasidega: