Results

Tuletõkestusklaas PYROSWISS, CONTRAFLAM, VETROFLAM

Parimate omadustega tuletõkestusklaas

Glassolutionsi UV-kindel turva- ja tuletõkestusklaas pakub erinevat tüüpi kaitset vastavalt konkreetsele vajadusele. Sobides kasutamiseks nii vertikaalsetes kui horisontaalsetes konstruktsioonides, saab tuletõkestusklaasi kasutada nii siseruumides, näiteks siseuksed ja vaheseinad, kui ka välispiiretes, näiteks aknad ja fassaadid.


Ülevaade

PYROSWISS on õhuke ja elegantne tuletõkestusklaas, millel on võrreldes tavapärase karastatud klaasiga paremad mehaanilised ja purunemisvastased omadused. Tagamaks töökindluse on toode läbinud ka HS-testi. PYROSWISS klaasi saab kasutada nii siseruumides kui välispiiretes ning sellel on E-klassi suitsutõkestus. Klaas on saadaval ühekordsena, lamineerituna ja kahekordse klaaspaketina.


VETROFLAM on karastatud HS-testitud toode, mis on välja töötatud soojuskiirguse vähendamiseks tulekahju puhul. See sobib eriti hästi suure pinnaga kohtadesse nii sise- kui välispiiretes. VETROFLAM moodustab tõhusa barjääri suitsu, leekide ja toksiliste gaaside eest kuni 60ks minutiks koos vähendatud soojuskiirgusega (EW60). Klaas on saadaval ühekordsena, lamineerituna ja klaaspaketina.


CONTRAFLAM on täielikult soojust isoleeriv kirgas tuletõkestus- ja turvaklaas, mis pakub kaitset ja isolatsiooni 30 kuni 120 minuti jooksul (EI30-EI120). See klaas koosneb kahest või enamast karastatud turvaklaasi kihist, mille vahed täidetakse läbipaistva tuletõkestusgeeliga. CONTRAFLAM vastab tulepüsivuse kõrgeimale nõudele ning on käsitsemisel tugev ning UV-stabiilne. Saadaval on mitu erinevat varianti (ühekordne klaas, lamineeritud klaas ja klaaspakett) ning raamideta ühenduste tarbeks CONTRAFLAM STRUCTURE ja suurte pindade klaasimiseks CONTRAFLAM MEGA.


Kasutuskohad

Kõiki Glassolutionsi tuletõkestusklaase saab kasutada nii vertikaalsetes kui horisontaalsetes konstruktsioonides ning neid saab paigaldada ka puidust ja terasest aknaraamidesse. Vastavalt soovitud klassifikatsioonile pakub Glassolutionsi UV-stabiilne tuletõkestus- ja turvaklaas spetsiaalselt sise- ja välispiiretesse sobivaid tooteid. Kui soovite suitsutõkkesüsteemi, on tuletõkestusklaas ideaalne akende, vaheseinte ja uste jaoks. Soojuskiirguse leviku piiramiseks saab tulatõkkeklaasi kasutada tuletõkkeuste, katuseklaaside ja väljapääsude jaoks, samas kui klaaspakette saab kasutada trepišahtides, koridorides ja avariiväljapääsudes.


Eelised

Sõltuvalt tootest pakub tuletõkestusklaas kaitset 30 kuni 120 minuti jooksul. Lisaks on kõik Glassolutionsi tuletõkestusklaasid UV-kindlad, võimaldades neid kasutada nii sise- kui välispiiretes.

Glassolutionsi tuletõkkeklaasi valmistatakse eritellimusel ning seda saab kombineerida teiste Glassolutionsi toodetega - suurendades ohutust, turvalisust, parendada soojusisolatsiooni, lisada heliisolatsioon ja päikesekaitse.


Eelised

Rohkem infot tuletõkestusklaaside valikute ja võimaluste kohta leiate kõrvalolevatest kataloogidest.


Käsitlemine & töötlemine

CONTRAFLAM klaase tuleb hoiustada püstiasendis ja mitte otsese päikesevalguse käes, samuti mitte kõrgemal temperatuuril kui +45ºC ja madalamal kui -10º. Peab olema äärmiselt ettevaatlik, et klaasi servad ei saaks vigastada. Vigastatud servadega klaase ei tohi paigaldada.