Results

Vähese hooldusvajadusega klaas TIMELESS

Kõrge läbipaistvusega neutraalse väljanägemisega duši klaas

Vähese hooldusvajadusega klaas on kõrge läbipaistvusega ja neutraalse väljanägemisega klaas, mis on valmistatud kirkast klaasist. Tänu oma nähtamatule kattele on need klaasid kõige neutraalsemad isepuhastuvad klaasid turul, mille pinnal pole näha värvi ega peegeldust - nad näevad välja nagu tavalised klaasid! Kate, millega klaas kaetud on, tagab vastupidavuse ja väiksema puhastusvajaduse.


Ülevaade

TIMELESS on suure läbipaistvusega klaas, mis on mõeldud spetsiaalselt duši seintele ning mis ei muuda värvide tajumist, olenemata klaasi paksusest. TIMELESS klaasi efekt saavutatakse magnetronosakestest kattega, mis laseb veel mööda klaasi pinda maha libiseda, vähendades plekkide ja sadestuva katlakivi hulka. Jäägid saab eemaldada kergemalt kui töötlemata klaasilt.

 


Kasutuskohad

Vähese hooldusvajadusega klaas on mõeldud kasutamiseks kõikides kohtades, mis regulaarselt veega kokku puutuvad. TIMELESS klaas on mõeldud kasutamiseks siseruumides dušikabiinides või vanni külgseintel.


Eelised
  • Vähese hooldusvajadusega klaasi kate kestab terve klaasi eluea vältel ja kaitseb seda  igapäevaselt korrosiooni eest. See ei tuhmu ning säilitab oma läbipaistvuse.
  • Vähese hooldusvajadusega klaasi on lihtsam puhastada ning seda tuleb vähem puhastada kui tavalist klaasi. Vesi libiseb üle klaasi pinna, vähendades plekkide ja sadestuva katlakivi hulka.

Isepuhastuv klaas on keskkonnasõbralik toode, mis võimaldab säästa raha, kuna see vähendab puhastuskulusid ning vee ja puhastusvahendite kasutamist. See on ideaalne klaas kasutamiseks raskesti ligipääsetavates kohtades, kus pole kunagi varem puhastatud!


Kirjeldused

Timeless kataloogi leiate lehe paremast servast.


Referentsobjektid

Arigato spordiklubi

Jaapanipärse arhitektuuriga spordikompleks