Results

Vaheseinasüsteem CLIP-IN

Üleni klaasitud, silikoonivaba, heli isoleeriv vaheseinasüsteem

Glassolutionsi vaheseinasüsteemides on kombineeritud funktsionaalsus, välimus ja avatud ruum. Loomulik valgus pääseb sisse, kuid müra mitte. Vaheseinasüsteem sobib hästi kontoritesse ning müra ei ole enam probleem. Tänu nähtamatutele kinnitustele optimeerib klaas loomuliku valguse levikut ja muudab vaheseinte välimuse võimalikult esteetiliseks. Süsteem vähendab kunstliku valgustuse vajadust hoone sees ja aitab piirata energiatarbimist.


Ülevaade

Glassolutionsi vaheseinasüsteeme kasutatakse siseruumides klaas-klaas kinnitusega vaheseinte loomisel. Süsteeme on võimalik kasutada nii kuivades kui ka niisketes tingimustes ning need sobivad hästi vaheseinteks, usteks või vitriinideks. CLIP-IN on saadaval nii lamineeritud kui ka karastatud klaasina, lisaks on süsteem ilma hingedeta ja seda saab valmistada mistahes kõrgusega.


Glassolutionsi CLIP-IN SILENCE on sisetingimustes kasutamiseks projekteeritud vaheseinasüsteem, milles on kombineeritud läbipaistev klaas, müratõke ja paindlikkus. Optimaalseks müra summutamiseks kasutatakse selle süsteemi puhul helikindlat lamineeritud klaasi STADIP SILENCE, mille vahele on paigaldatud akustiline kile. Lamineeritud klaas kaitseb vigastuste ja kukkumiste eest.


Kasutuskohad

Glassolutionsi CLIP-IN on äärmiselt paindlik süsteem, tänu millele saate rahus ja vaikuses nautida klaasi läbipaistvust. Seda kasutatakse siseruumides klaas-klaas ühendusega vaheseinte loomisel. Seda saab kasutada kontorites vaheseinte, uste või vitriinidena.  Lamineeritud klaas on isikuturvaklaas, mis kaitseb vigastuste eest.


Eelised

Glassolutionsi vaheseinasüsteem tagab maksimaalse hulga loomulikku valgust. Tänu nähtamatutele kinnitustele optimeerib klaas loomuliku valguse levikut. Süsteem vähendab kunstliku valgustuse vajadust hoone sees ja aitab piirata energiatarbimist. Glassolutionsi vaheseinasüsteemi pakutav hea akustiline isolatsioon vastab standardile EN ISO 140. Soovi korral on võimalik katseprotokollidega tutvuda. Lisaks on see süsteem ka visuaalselt köitev ja kasutajasõbralik.


Käsitlemine & töötlemine