Results

Valgustatud klaas LED IN GLASS

Ideaalne kombinatsioon LED-tehnoloogiast ja GLASSOLUTIONSi kogemustest

GLASSOLUTIONS uuenenud lähenemine valgustuses: klaas, mis suudab valgust hajutada. LED-valgusti ja klaasi kombineerimise tulemuseks on valgushajutus, mis aitab kaasa mõnusa õhustiku loomisel ja muudab võimalikuks soovitud objektide esiletoomise ning multimeediavahendite toetamise.


Ülevaade

LED IN GLASS on monoliitne klaas, mis hajutab LED-lambi poolt kiiratavat valget valgust. See uut tüüpi klaas võimaldab erinevalt elektrilambi valgusefektist valgustada kogu klaasi pinda.


Kasutuskohad

Kui soovitakse mingit elementi rõhutada, on LED IN GLASS ideaalne toode. Väljapaneku- ja näitusesaalides saab seda kasutada vaheseintel ja ustel. Poodides saab seda kasutada toodete esiletõstmiseks riiulitel. Eramajades ja hotellides saab LED IN GLASS-i kasutada treppidel suurepäraste efektide saavutamiseks ning mis tahes sisekujundusele iseloomu andmiseks.


Eelised

LED IN GLASS on unikaalne klaasilahendus ümbritseva keskkonna valgustamiseks ja sisekujunduse isikupärasemaks muutmisel. LED IN GLASS loob väga meeldiva hajutatud valguse allika mis tahes keskkonnas: ärid, kontorid, näitusesaalid jne. 

Klaasi on lihtne ja kerge hooldada, toodet iseloomustab väga madal energiatarve ja kõik vajaminevad varuosad on asendatavad.