Results

Värviline klaas STADIP COLOR

Värviline klaas elavdab ja valgustab igat ruumi

Glassolutionsi värviline klaas võimaldab tänu unikaalsetele kiledele läbi proovida sadu erinevaid värvitoone. Värvilist klaasi saab kasutada nii välispiiretes kui siseruumides, mis võimaldab luua oivalisi ja unikaalseid effekte mis tahes kohas - kas kodus, kontoris, poodides või hotellides. Olge loomingulised ja muutke ruumid isikupäraseks just teile sobiva värvitooniga.


Ülevaade

STADIP COLOR on värviline lamineeritud turvaklaas, koosnedes kahest või enamast klaasikihist, mis on kokku lamineeritud, kasutades ühte või mitut värvilist polüvinüülbutüraal (PVB) kilekihti. Maksimaalselt saab omavahel kombineerida nelja erinevat värvi kilet. Seega on teil võimalik luua rohkem kui 1000 värvitooni.


Kasutuskohad

Värvilist klaasi on võimalik kasutada nii siseruumides kui välispiiretes, nt kodudes, kontorites, poodides ja hotellides. Värvilised vaheseinad muudavad iga kontori energilisemaks ja elavamaks ning värvilisest klaasist trepid ja piirded võivad olla teie restorani või hotelli järgmiseks sisekujundusideeks. Hoolimata sellest, kas värvilist klaasi kasutatakse välisustel, põrandatel või mööblielementidel, annab see kaasaegse õhkkonna igale kodukujundusele, nii elutoas, vannitoas, köögis kui magamistoas.


Eelised

STADIP COLOR on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus läheb vaja värvilist klaasi, millel on lamineeritud klaasi omadused. Lisaks vähendab see ultraviolettkiirguse edastamist ning võib samuti parendada ka klaaspaketi päikesekaitsetegureid.