Results

Isikuturvaklaas STADIP ja SECURIT

Kui vajate turvalisust ja ohutust, pakub Glassolutions teile parimaid klaase

Glassolutionsi lamineeritud isikuturvaklaas STADIP ja termiliselt karastatud turvaklaas SECURIT tagavad vastupidavuse ja ohutuse. Lamineeritud isikuturvaklaas sisaldab kahte või enamat klaasilehte, mis on ühendatud PVB ühe või enama kilekihiga. Karastamisprotsess tagab oluliselt suurema vastupidavuse mehaanilistele ja termilistele pingetele võrreldes tavalise klaasiga. Kui klaas puruneb, hoiab PVB vahekile klaasikillud koos ja klaas püsib oma algses positsioonis. Karastatud klaas puruneb aga väikesteks tükkideks, hoides ära vigastusohtu.


Ülevaade

STADIP on lamineeritud isikuturvaklaas,mis koosneb kahest või enamast klaasikihist koos ühe või mitme 0,38 mm paksuse polüvinüülbutüraal (PVB) kilevahekihiga. Maksimaalselt saab lamineerida nelja erinevat kile, ka värvilisi. Seega, saab omavahel kombineerida rohkem kui 1000 värvitooni.

Erineva ohutuse ja turvalisuse tasemega lamineeritud klaase saab kokku kombineerida vastavalt vajadusele. See tähendab seda et tegemist on eritellimuslike klaasidega ning nende koostekomponentide arv ja paksus võib varieeruda. Kui klaas puruneb, jäävad killud vahekihi kilede külge kinni, hoides klaasi paigal.

 


 

SECURIT on termiliselt karastatud turvaklaas. Karastamisprotsess tagab oluliselt suurema vastupidavuse mehaanilistele ja termilistele pingetele. Klaasi paindetugevus on viis korda suurem kui sama paksusega tavalisel klaasil. Kui peaks juhutma, et klaas puruneb, tekib palju väikseid ohutuid kilde.

 


Kasutuskohad

Isikuturvaklaasi on võimalik kasutada nii siseruumides kui välispiiretes, fassaadides, ühiskondlikes ehitisteskodudes, kontorites, poodides ja hotellides. Hoolimata sellest, kas klaasi kasutatakse välisustel, põrandatel või mööblielementidel (lauaplaadid, riiulid jms), annab see kaasaegse õhkkonna igale kodukujundusele, nii elutoas, vannitoas, köögis kui magamistoas.