Results

Saint-Gobain tähistab oma 350-ndat aastapäeva

#SAINTGOBAIN350
 
Saint-Gobain - juhtiv ettevõte maailmas nii jätkusuutliku elukeskonna loomisel kui ka ehitusturgudel, tähistab käesoleval aastal oma 350-ndat sünnipäeva. Alates esimesest päevast on klaasidel olnud tähtis osa meie äris ning meie kui GLASSOLUTIONS oleme selle pärandi üle väga uhked.
 
350 aasta jooksul omandatud kogemused on andnud meile palju teadmisi, millest õppida ning meie igapäeva fookuses on teenindada kliente parimal võimalikul viisil nagu seda tehti ka juba aastal 1665. Me teeme pidevat koostööd oma klientidega, et leida ja luua uusi lahendusi, mis vastaksid turumuutustele.
 
Täna võime pidada GLASSOLUTIONSi Euroopa juhtivaks ja tunnustatud klaasitöötlejaks. See on suur au, kuid samas seab see meile ka kohustuse. Meie kõige esimesest päevast alates, 1665-ndal aastal, mil toimus meie esimene tarne Versailles, kuni järgnevate dekaadideni ja isegi sajanditeni, jätkame tihedat koostööd klientidega, et alati leida ja pakkuda parimat kvaliteeti, teenindust ning erinevaid lahendusi. Teeme kõike seda suure vastutustundega ja jätkusuutlikkust silmas pidades - meie kirg aastast 1665.

Soovid meie tegemistega lähemalt tutvuda? Tunned huvi meie ajaloo ja tuleviku vastu?

 

11/13/2015 - 12:44
Event