Results

Uus ärinimi Saint-Gobain Eesti AS alates 02.03.2020

 

Jaanuaris liitus eelnevalt ettevõttesse Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulunud äriüksus Glassolutions Baltiklaas ettevõttega Saint-Gobain Ehitustooted AS. Alates 02.03.2020 on Saint-Gobain Ehitustooted AS uueks ärinimeks Saint-Gobain Eesti AS. Äriühingu muud andmed (registrikood, aadress, pangarekvisiidid) jäävad samaks. 

Käesolevaga on ettevõttesse Saint-Gobain Eesti AS koondatud Eesti ehitusturul tegutsevad Saint-Gobain Grupi äriliinid Ecophon, Glassolutions Baltiklaas, Gyproc, Isover ja Weber sh. Leca ja Fibo.

Meie esimeseks suurimaks ühiseks ettevõtmiseks on esindussalongi avamine Tallinnas, Pärnu mnt. 158/1. Esindussalong on koht äritegevuseks. Klaasi ja klaasitarvikute müügile lisaks on võimalus kohapeal tutvuda Saint-Gobain Eesti pakutavate materjalide- ja lahendustega. See on sobiv paik, kus saada kokku klientide ja partneritega, korraldada koolitusi ja teemaüritusi. Esindussalong on avatud kõigile.

Töötame selle nimel, et ehitised meie ümber oleksid inimsõbralikud ja ümbritsev keskkond säiliks puhtana. Materjalid, mida ehitajatele pakume, on kvaliteetsed, alati kättesaadavad, mugavad paigaldada ja kasutajatele ohutud.

03/03/2020 - 15:31
Corporate